Son Dakika
Hayat Güzeldir (Yeni Bölüm)

Hayatın içindeki pozitif enerjiyi, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan motivasyonu ve işimize yarayacak her değerli bilgiyi sizlerle paylaşmak için Özge Ulusoy, Hayat Güzeldir’de sizleri bekliyor.


 


Sağlıktan çocuk bakımına, ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her konu birbirinden değerli konuklarla “Hayat Güzeldir”de konuşuluyor.


Hayat Güzeldir’de bugün Çocuk Ürolojisi Uzmanı Prof. Dr. Berk Burgu gece yatak ıslatmanın sebeplerini anlatırken, Kurucu Müdür Sevil Bayrak ve Estetik Koçu Funda Bayır plasma pen yöntemi ile ilgili bilgiler veriyorlar. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Mustafa Bahçeci çocukları olmayan çiftler hangi aşamada doktora başvurmalı, düşük yaşanmasının sebepleri neler, tüp bebek tedavisinde başarıya ulaşmak için neler yapılmalı sorularını yanıtlarken, Diş Hekimi Uzm. Dr. Tansu Erakman diş eti hastalıklarının belirtilerini anlatıyor. Uzman Dermatolog Dr. Ayfer Aydın ise sivilce varsa neler yapmamız gerekir, sivilce ilaç içmeden de tedavi edilebilir mi, ameliyatsız lazerle göz kapağı nasıl yapılır sorularını yanıtlıyor.

15 Aralık 2019 Pazar
SHOW, 08:15