Son Dakika
Cumartesi Sürprizi

Hayatın içindeki pozitif enerjiyi, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan motivasyonu ve işimize yarayacak her değerli bilgiyi sizlerle paylaşmak için Özge Ulusoy, Hayat Güzeldir’de sizleri bekliyor.


Sağlıktan çocuk bakımına, ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her konu birbirinden değerli konuklarla “Hayat Güzeldir”de konuşuluyor.


Hayat Güzeldir’de bugün yeni projesiyle Müzisyen Ahmet Özden konuk olurken, Hüseyin Öğüt ve İrem Daşdemir kulakların pasını silecek şarkılar seslendiriyor. İş İnsanı, İş Sağlığı ve İş Güvenliği Uzmanı Şebnem Akman Balta SPA ve hamamın sağlık üzerine etkilerini anlatırken, Make Up Artist, Uzman Estetisyen Banu Güzel cilt bakımı neden gereklidir, dermoterapi hangi ciltlere yapılır, hyaluropen nasıl bir uygulamadır sorularını yanıtlıyor. Estetik Ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Taha Mehmetoğlu burun estetiği hakkında merak edilenleri paylaşırken, Uzman Dr. Yahya Yiğit Hollywood ünlülerinin yaptırdığı estetik uygulamalarını, dolgu uygulamasıyla çene estetiğinin nasıl yapıldığını, çene estetiğinin hangi yüz şekillerine uygulanabileceğini anlatıyor. Gastroenteroloji Uzmanı Prof. Dr. Mehmet Sait Buğdacı reflünün sebepleri ve tedavi yolları hakkında bilgiler veriyor.

25 Ocak 2020 Cumartesi
SHOW, 10:00