Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
Son Dakika
Kendine İyi Bak

Hayat senin baktığın kadar güzel!


Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle!


"Kendine İyi Bak"ta bugün; Kuantum Yaşam Koçu ve Yazar Sedef Sade iletişim kurarken birbirimizi anlamakta neden zorlandığımızı, ilgisizlik ve sevgisizliğin nasıl aşılabileceğini ve kararsızlığın hayatımıza etkilerini açıklıyor. Podolog Şeyma Gümüş medikal ayak bakımıyla pedikür arasındaki fark neler, çocuklarda görülen ayak problemleri nelerdir, cerrahi operasyon yapılmadan batık tırnağı düzeltmek mümkün mü sorularını yanıtlıyor. Uzman Estetisyen Zehra Yazılıkaya cildi gençleştirmeye yardımcı olan bağ doku masajının nasıl yapıldığını anlatıyor. Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Bülent Koç burun estetiği ile ilgili bilgiler paylaşıyor. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Saadet Olcay Evliyaoğlu büyüme hormonu eksikliğinin belirtilerini aktarıyor.


Ebru Akel Sancak’ın renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.

07 Temmuz 2020 Salı
SHOW, 08:00