Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
Son Dakika
Hayat Güzeldir

Hayatın içindeki pozitif enerjiyi, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan motivasyonu ve işimize yarayacak her değerli bilgiyi sizlerle paylaşmak için Özge Ulusoy, Hayat Güzeldir’de sizleri bekliyor.


Sağlıktan çocuk bakımına, ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her konu birbirinden değerli konuklarla “Hayat Güzeldir”de konuşuluyor.


Hayat Güzeldir’de bugün; Börek Ustası Semra Bayrak "yoğurtlu Boşnak mantısı" ve "Boşnak usulü kurabiye" tarifleri veriyor. Psikolog Ezgi Uzun depresyonun belirtileri neler, koronavirüs ve depresyon arasında bir ilişki var mıdır, depresyonun tedavisi nedir sorularını yanıtlıyor. Endokrin ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı Uzman Dr. Pınar Alarslan haşimato hastalığı hakkında bilgi veriyor. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Murat Doğan çocuklarda iştahsızlığın sebeplerini açıklıyor. Kulak, Burun, Boğaz Uzmanı Op. Dr. Yasin Kürşad Varsak koronavirüs sürecinde burun estetiği ameliyatı için alınan önlemleri, doğal bir burun estetiği için dikkat edilmesi gerekenleri anlatıyor.

11 Temmuz 2020 Cumartesi
SHOW, 08:15