Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
Son Dakika
Öykü Gürman İle Günün Temeği (Yeni Bölüm)

Öykü Gürman, hafta içi her gün günün yemeğini sizler için Show TV ekranlarında hazırlıyor!


Öykü Gürman, hem pratik hem de çok lezzetli, tadı damakta kalacak günün yemeğini, mutfağında ağırladığı birbirinden maharetli konuklarıyla hazırlıyor ve soflarınıza taşıyor.


 


"Bugün ne pişireceğim?" telaşına veya "Ben de yapabilir miyim?" sorusuna son verecek, lezzetiyle damak çatlatan yemeklerin ve çat kapı misafirlere karşı hayat kurtaracak pratik ve hızlı ikramların tarifleri de bu programda sizlerle paylaşılıyor.


 


Mutfağınızdaki malzemelerle, kolayca yapabileceğiniz tariflerle misafirlerinize ve sevdiklerinize harika sofralar kurmanın yanı sıra binbir çeşit tatlı ve kurabiyelerle de çay saatlerinizin keyfine keyif katacaksınız!


 


Öykü Gürman ile Günün Yemeği'nde bugün; Öykü Gürman, Kadriye Tokdemir ile birlikte saray çorbası, yelpaze patlıcan kebabı, garnitürlü bulgur pilavı ve çaylı kek yapımını gösteriyor.


 


Soflardaki aile buluşmalarının, altın günlerinin ve çay saatlerinin yıldızı olmak istiyorsanız; lezzetin eğlenceli sohbetlerle harmanlandığı "Öykü Gürman ile Günün Yemeği"ni kaçırmayın!


 


“Öykü Gürman ile Günün Yemeği” 20 Ekim Salı günü saat 11.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

20 Ekim 2020 Salı
SHOW, 11:00