Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
Son Dakika
Kendine İyi Bak (Yeni Bölüm)

Hayat senin baktığın kadar güzel!


 


Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle!


 


"Kendine İyi Bak"ta bugün; Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel içi patatesli büzgülü kayık börek, Ebru Akel de şip şak yapılabilecek patatesli kaşarlı muska böreği tarifleri veriyor. "Masum Yüzlüm" adlı şarkıda düet yapan, klipleriyle organ bağışına dikkat çeken ikili Erkan Çelik ve Öznur Güler hem şarkılarıyla hem sohbetleriyle sabahınıza renk katıyor. Kardiyoloji Uzmanı Dr. Hamit Çelik ilaç kullanmadan kolesterol düşürmeye yardımcı besinler nelerdir, bir aydan uzun süren ishalin sebepleri nelerdir, nasıl tedavi edilir, sporla kilo vermek suni zayıflama mıdır sorularını yanıtlıyor. Organ nakli bekleyen 12 yaşındaki Esila'nın videosu ise önemli bir konuya dikkat çekiyor. 


 


Ebru Akel'in renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.


“Kendine İyi Bak”, 30 Ekim Cuma günü saat 08.00’de Show TV’de

30 Ekim 2020 Cuma
SHOW, 08:00