Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
Son Dakika
Kendine İyi Bak (Yeni Bölüm)

Hayat senin baktığın kadar güzel!


 


Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle!


 


"Kendine İyi Bak"ta bugün; Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel ve Fitness Eğitmeni Baha Cemali "unsuz şekersiz hafif kurabiye”, “tok tutmaya yardımcı atıştırmalık” ve “besleyici hardallı brokoli" yaparken, sağlıklı ve hafif lezzetler, zayıflama tüyoları ve bel-boyun-omurga güçlendiren egzersiz önerileri paylaşıyor. Kadın Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Gazi Yıldırım endoskopik cerrahi nedir, laparoskopik cerrahinin açık cerrahiye göre avantajları nelerdir, histeroskopi nedir, hangi durumlarda kullanılır sorularını yanıtlıyor. Kozmetolog Balasu Dündaralp cildi arındırmak için nasıl maskeler yapılması gerektiğini ve sağlıklı bir cilt için hangi bakımların yapılması gerektiğini anlatıyor.


 


Ebru Akel'in renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.


“Kendine İyi Bak”, 24 Kasım Salı günü saat 08.00’de Show TV’de!


 

24 Kasım 2020 Salı
SHOW, 08:00