Yerel Haber Hattı 0536 266 79 69
KONUŞMAYI BAŞLAT
Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
Son Dakika
Çocuktan Al Haberi

Ekranların en eğlenceli ve en sıra dışı yarışma programı Çocuktan Al Haberi, Doğa Rutkay Kamal'ın neşeli sunumuyla, birbirinden tatlı 9 çocukla birlikte hafta sonu Show TV'de!


Birbirinden sevimli çocukların kendilerine sorulan sorulara tam bir doğallık içinde verdikleri yanıtlar izleyiciyi kimi zaman şaşırtıyor, kimi zaman kahkahaya boğuyor. Doğa Rutkay Kamal ile çocuklar arasındaki diyaloglar yarışmaya renk katıyor.


9 çocuk ve 3 yarışmacının yer alacağı programda, yarışmacılar çocukların verdikleri cevapları doğru tahmin ederek topladığı puanlarla yarışmanın sonunda muhteşem ödüller kazanıyor.


Çocuktan Al Haberi'nde bugün; Sima Rabia Ünsal, Velat Ayvacı ve Menli Bashimmyradova yarışacak. Günün ana soruları, "Büyükler mi daha çok gelecek planı yapar yoksa çocuklar mı?" ve "Oyuncaklar mı daha çok kırılır yoksa bardaklar mı?" olacak.


Aras'ın, Doğa Rutkay Kamal ile birlikte taş-kağıt-makas oynayacağı renkli bölümde Melisa nasıl tasarruf yapabileceğinizi öğretecek. Emir ve Doğa Rutkay Kamal'ın oynadıkları oyunda birbirlerini anlamaya çalışmaları eğlenceli anlara sahne olacak. Kami ve Doğa'nın soğuk esprileri ise herkesi güldürecek.


Doğa Rutkay Kamal'ın sunumuyla minikleri ve onların kocaman dünyasını keşfedeceğiniz Çocuktan Al Haberi'nde çok eğleneceksiniz!

30 Ocak 2021 Cumartesi
SHOW, 17:00