Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

HANDE KAZANOVA / GAZETE HABERTÜRK

Bugün devreye giren Venüs-Satürn olumlu açısıyla, doğru ve güçlü ilişkiler kurarak işlerimizde çok güzel ve kalıcı sonuçlara ulaşabiliriz. Maddi konularda ekonomik davranmak ve ölçüyü kaçırmamak önemli olacak. Bu hafta, ilişkilerimiz yoluyla kazançlı sonuçlar elde etmemiz mümkün.

KOÇ

Sosyal çevrelerde kurduğunuz ilişkiler, seyahat, eğitim ve gelecek işlerinizde size yeşil ışık yakabilir. İdeallerinizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilişkileriniz sağlamlaşıyor.

BOĞA

Kariyerinizde güzel destekleriniz devreye giriyor. İş hayatınızda güzel anlaşmalar karşınıza gelebilir. Parasal sorumluluklarınız size kazandıracak. Üstlerinizden iyi tepkiler alacaksınız.

İKİZLER

Kafanızdaki planları gerçekleştireceksiniz. Bir seyahat fikri sevdiğiniz insanla aynı doğrultuda hareket etmenizi sağlayacak. Toplumsal konularla ilgili ilişkilerinizde güzel gelişmeler olacak.

YENGEÇ

İş hayatınızda sizi destekleyenler devreye girecek. İş hayatınızın sorumluluklarını maddi olarak etkili bir şekilde üstlenecek, işiniz için gereken parasal desteği kolaylıkla sağlayacaksınız.

ASLAN

Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla kafanızdaki planları devreye sokabilirsiniz. Yapacağınız konuşmalar varsa çocuğunuzla ilgili konuları da içerebilir. Geleceğinizi şekillendirebilirsiniz.

BAŞAK

Aile hayatınızda almanız gereken sorumlulukları kolaylıkla organize edebilirsiniz. Bu sorumluluklar sizi dahaetkili bir insan haline getirebilir ve kalıcı ilişkiler kurmanız için size güç verebilir.

TERAZİ

Sevdiğiniz insanla alacağınız güzel kararlar, aşk hayatınızda sizi sorumlu bir şekilde harekete geçirecek. İletişime dayalı işlerinizde, eğlenceli ve güzel ilişkilerle yolunuzda ilerleyebilirsiniz.

AKREP

Bu ay, aşk hayatınıza veya varsa çocuklarınıza odaklanacaksınız. Üstleneceğiniz parasal sorumluluklar aile ilişkilerinizi kuvvetlendirebilir. Bir ev işinde kalıcı sonuçlar elde edebilirsiniz.

YAY

Bu ay, aile hayatınıza odaklanacaksınız. Yakın çevrenizdeki insanlarla kuracağınız bağlantılar, hayati kararlarınızda sizi destekliyor. İlişkilerinizin size fayda sağladığını göreceksiniz.

OĞLAK

Geleceğinizi ilgilendiren işleriniz için harekete geçebilirsiniz. Parasal konularda kalıcı ilişkiler içindesiniz. Başkalarının hayatıyla ilgili aldığınız sorumluluklar sizi güçlendirecek.

KOVA

Sosyal ortamlardan göreceğiniz destekle uzun ve kalıcı bir işe adım atabilirsiniz. İlişkilerinizden fayda sağlayacaksınız. Yabancılarla yapacağınız bir iş bu dönemde devreye girecek.

BALIK

Mart ayına geçmiş olaylara daha fazla vaktinizi harcayarak giriş yapacaksınız. İş hayatınızda bazı gizli ilişkilerinizin size fayda sağladığını göreceksiniz. Önemli görüşmeler yapabilirsiniz.