Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Yaşam Yıldızınız bugün ne söylüyor?

    HANDE KAZANOVA / GAZETE HABERTÜRK

    Bugün devreye giren Venüs-Satürn olumlu açısıyla, doğru ve güçlü ilişkiler kurarak işlerimizde çok güzel ve kalıcı sonuçlara ulaşabiliriz. Maddi konularda ekonomik davranmak ve ölçüyü kaçırmamak önemli olacak. Bu hafta, ilişkilerimiz yoluyla kazançlı sonuçlar elde etmemiz mümkün.

    KOÇ

    Sosyal çevrelerde kurduğunuz ilişkiler, seyahat, eğitim ve gelecek işlerinizde size yeşil ışık yakabilir. İdeallerinizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilişkileriniz sağlamlaşıyor.

    BOĞA

    Kariyerinizde güzel destekleriniz devreye giriyor. İş hayatınızda güzel anlaşmalar karşınıza gelebilir. Parasal sorumluluklarınız size kazandıracak. Üstlerinizden iyi tepkiler alacaksınız.

    İKİZLER

    Kafanızdaki planları gerçekleştireceksiniz. Bir seyahat fikri sevdiğiniz insanla aynı doğrultuda hareket etmenizi sağlayacak. Toplumsal konularla ilgili ilişkilerinizde güzel gelişmeler olacak.

    YENGEÇ

    İş hayatınızda sizi destekleyenler devreye girecek. İş hayatınızın sorumluluklarını maddi olarak etkili bir şekilde üstlenecek, işiniz için gereken parasal desteği kolaylıkla sağlayacaksınız.

    ASLAN

    Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla kafanızdaki planları devreye sokabilirsiniz. Yapacağınız konuşmalar varsa çocuğunuzla ilgili konuları da içerebilir. Geleceğinizi şekillendirebilirsiniz.

    BAŞAK

    Aile hayatınızda almanız gereken sorumlulukları kolaylıkla organize edebilirsiniz. Bu sorumluluklar sizi dahaetkili bir insan haline getirebilir ve kalıcı ilişkiler kurmanız için size güç verebilir.

    TERAZİ

    Sevdiğiniz insanla alacağınız güzel kararlar, aşk hayatınızda sizi sorumlu bir şekilde harekete geçirecek. İletişime dayalı işlerinizde, eğlenceli ve güzel ilişkilerle yolunuzda ilerleyebilirsiniz.

    AKREP

    Bu ay, aşk hayatınıza veya varsa çocuklarınıza odaklanacaksınız. Üstleneceğiniz parasal sorumluluklar aile ilişkilerinizi kuvvetlendirebilir. Bir ev işinde kalıcı sonuçlar elde edebilirsiniz.

    YAY

    Bu ay, aile hayatınıza odaklanacaksınız. Yakın çevrenizdeki insanlarla kuracağınız bağlantılar, hayati kararlarınızda sizi destekliyor. İlişkilerinizin size fayda sağladığını göreceksiniz.

    OĞLAK

    Geleceğinizi ilgilendiren işleriniz için harekete geçebilirsiniz. Parasal konularda kalıcı ilişkiler içindesiniz. Başkalarının hayatıyla ilgili aldığınız sorumluluklar sizi güçlendirecek.

    KOVA

    Sosyal ortamlardan göreceğiniz destekle uzun ve kalıcı bir işe adım atabilirsiniz. İlişkilerinizden fayda sağlayacaksınız. Yabancılarla yapacağınız bir iş bu dönemde devreye girecek.

    BALIK

    Mart ayına geçmiş olaylara daha fazla vaktinizi harcayarak giriş yapacaksınız. İş hayatınızda bazı gizli ilişkilerinizin size fayda sağladığını göreceksiniz. Önemli görüşmeler yapabilirsiniz.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ