Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Haziran ayına Venüs- Satürn olumlu açısıyla giriş yapıyoruz. İşlerimizde ve özel hayatımızda doğru ve destekleyici ilişkilerimiz sayesinde kalıcı adımlar atacağız. Ekonomik davranmak isteyebiliriz. Kuracağımız ilişkiler bizi yavaş ama kararlı bir şekilde yükseltebilir.

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş ilişkilerinizi iyi bir noktaya oturtabilirsiniz. Kurduğunuz bağlantıların ağır ama emin adımlarla ilerlediğini göreceksiniz. Bu, size güç katacak.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Başkalarının kaynaklarında üstlendiğiniz sorumluluklar size kuvvetli ilişkiler sunacak. Alacağınız haberler aile hayatınızda coşkunuzu artırabilir.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sosyal çevre alanlarınızda kuracağınız ilişkilerin sağlam bir şekilde ilerlediğini göreceksiniz. İlişkilerinize daha fazla önem vermeye başlayacaksınız.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş bağlantılarınızda harekete geçirici etkiler altındasınız. Bağlantılarınızı sağlam noktalara taşıyacağınız iş sorumlulukları gündeme gelecek.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün, hayatı ciddi algılamaya müsaitsiniz. Önemli iş sorumlulukları ve gelecek bağlantılarınızı oluşturabileceğiniz parasal konular gündemde olacak.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ortak maddi konularınızı sağlama alacaksınız. Oluşturacağınız ödeme planı sayesinde ailenizden bir süredir istediğiniz desteği görebileceksiniz.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ortaklaşa işlerinizde yakın çevreniz sizi destekleyecek. İletişime dayalı işleriniz varsa güzel anlaşmalar yapıp istediğiniz sonuçları almaya yatkınsınız. 

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş ilişkilerinizde maddi bağlantıları oluşturmak için uygun bir gün olacak. Sağlam bağlantılar kafanızdaki planları oluşturmanız açısından önemli olabilir.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayati sorumluluklarınız, aşkı daha somut noktalara taşıma arzunuzla birleşebilir. Önemli ve keyifli işlerinizi artık sağlam bir zemine oturtabilirsiniz.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ailevi konularda ilişkilerinizi sağlam bir zemine oturtma isteğiniz çok yüksek görünüyor. İstediklerinizi yapabilecek ve yeni kararlar alacaksınız. 

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yakın çevre ilişkilerinizi ve iletişime dayalı işlerinizi, sağlam bir platforma oturtabilirsiniz. Birçok düşüncenizi ve projenizi hayata geçirebileceksiniz.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş sorumluluklarınızı ve parasal bağlantılarınızı güçlendireceksiniz. Parasal işler yavaş ama sağlam bir şekilde ilerleyebilir. İletişiminizi yüksek tutmalısınız.

 

Hande Kazanova / GAZETE HABERTÜRK