KAHRAMANMARAŞ’ta, eşi 26 yaşındaki Z.Ö. ve erkeklere pazarladığı 33 yaşındaki H.P. ile ormanlık alanda grup seks yapmak isteyen berber 29 yaşındaki Fatih Ö. tutuklandı.

İddiaya göre, dün öğle saatlerine evine gelen Fatih Ö., eşi Z.Ö.’yü, gezmek için dışarı çıkarttı. Otomobille bir süre kent merkezinde gezen çift, daha sonra Çamlık mevkiine hareket etti. Fatih Ö., yolda erkeklere pazarladığı iddia edilen H.P.’yi de otomobiline aldı. Fatih Ö., Çamlık mevkiinde otomobilden indirdiği eşi ve H.P. ile birlikte grup seks yapmak istediğini söyledi. Fatih Ö., teklifi kabul etmeyen Z.Ö.'yü, “Gazetelerden ve internetten çeşitli fanteziler öğrendim. Grup seks çok zevkliymiş. Bu durumu benimsiyorum. Hadi grup seks yapalım” diyerek iknaya çalıştı.

Böyle bir şeyin mümkün olmayacağını söyleyen eşine sinirlenen Fatih Ö., H.P.’nin gözleri önünde Z.Ö.’yü döverek zorla ilişkiyle girdi. Ardından her iki kadını alarak kent merkezine döndü.

Eşi tarafından eve bırakılan Z.Ö., kocası ayrıldıktan sonra adliyeye giderek Cumhuriyet Savcılığı’na şikayette bulundu. Şikayet üzerine yakalanan, ancak, suçlamaları kabul etmeyen Fatih Ö., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı