18 OCAK 2017
ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Tarım Kredi Kooperatifi Trabzon Bölge Birliği’nde servis yetkilisi olan Nehir Kılmanoğlu, güvenlik kamerasının özel hayatın gizliliğini ihlal ettiği gerekçesiyle savcılığa suç duyurusunda bulundu.

İddiaya göre kurumun marketinde çürüyen gıda maddeleri için odacı N.Ş.’ye zimmet çıkarıldı. Marketle ilgisi olmadığını söyleyen odacının itirazı üzerine soruşturma için müfettiş görevlendirildi. Müfettişe yaşananları tanık sıfatıyla anlatan Kılmanoğlu, bölge müdürünün, odacısına küfür ettiğini söyledi. Odacı N.Ş. Şebinkarahisar’a gönderildi. Bölge Müdürü Ergin Ç., eşinin de aralarında bulunduğu 9 kadın ve 6 erkeğin görev yaptığı servise güvenlik kamerası taktırdı. Kameralardan birinin arkasındaki duvara konulduğunu, zaman zaman da kendisine zoom yapıldığını öne süren Kılmanoğlu, özel hayatının gizliliğinin ihlal edildiği gerekçesiyle savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Kılmanoğlu, “Yaptığım tanıklık nedeniyle bana mobbing uygulanmaktadır” dedi. Müdür Ergin Ç. ise OHAL gerekçesiyle kamera uygulamasına geçtiklerini söyledi.

ENİS YILDIRIM/GAZETE HABERTÜRK


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
 • Misafir 15 Kasım 2016 Salı 00:34
  gereksiz müdür gayet iyi tanıyorum yapar. personeliyim çoğu personel çalışmak istemiyor bu kişi yüzünden bu kurumda tüm personelleri gibi kendisinin de seyfettin demircinin kardeşinin firmasına tüm tirilyon diyim net olsun ihaleler burakmakta . yapar çıkarına tersse yapar
 • Misafir 14 Kasım 2016 Pazartesi 23:39
  Tüm tarım kredi kooperatiflerinde kamera olmasi dogru bir uygulama oldugu anlamina gelmez ki...
 • Misafir 14 Kasım 2016 Pazartesi 15:30
  tüm tarım kredi kooperatiflerinde kamera var , bu yeni bir durum değil ki
 • Misafir 14 Kasım 2016 Pazartesi 13:18
  müdür ohal kamera taktırmak için çıkarılmadı.
 • Misafir 14 Kasım 2016 Pazartesi 12:19
  kendisine güveni olmayan amir ancak böyle bir yola tevessül eder. yazık..çok yazık ne günlere geldik..
 • Misafir 14 Kasım 2016 Pazartesi 10:25
  gizleyecek bir şeyi olmayanın korkacak bir şeyide olmaz sağımızda solumuzda 24 saat yazan melekler olduktan sonra kamera olsa da olur olmasada..
 • Misafir 14 Kasım 2016 Pazartesi 08:58
  o müdür hakkınsa soruşturma başlatılmalı ohal'in arkasına sığınıp yaptığını örtpas etmeye çalışmaktan ve devlet kararlarını çıkarı için kullanmaktan görevinden men edilmeli ve içeri tıkılmalı tabi addalar doğruysa
 • Misafir 14 Kasım 2016 Pazartesi 08:27
  mobbing her yerde...
Kalan karakter : 300