Adana'da hırsızlar, bir okulun lavabo ve musluklarını çaldı
Adana'da Yüreğir İlçesi'ndeki Koza İlkokulu'da kız öğrencilerin kullandığı tuvaletin lavabo ve muslukları çalındı
Giriş: 01.03.2016 - 16:39 Güncelleme: 01.03.2016 - 16:39
GAZETE HABERTÜRK
Adana’nın Yüreğir İlçesi’ndeki Koza İlkokulu’na havalandırma penceresinden giren hırsızlar, kız öğrencilerin kullandığı tuvaletteki 5 lavaboyu muslukları ile birlikte çaldı. İncelemede, kantindeki çelik para kasasının da kırılarak soyulduğu belirlendi. Ayrıca okulun güvenlik kameralarının da arızalı olduğu ortaya çıktı.
GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ