Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

62 yaşındaki Arefe Çakır, Fatih'te Bezmialem Vakıf Üniversitesi hastanesinden çıktıktan sonra yolun karşına geçmeye çalışırken hafriyat kamyonunun altında kalarak hayatını kaybetti.

Eşinin ölümüne şahit olan Hüseyin Çakır ise kazayı polislere gözyaşları içinde anlattı.

Bezmialem Vakıf Üniversitesi hastanesinde muayene olduktan sonra eşi Hüseyin Çakır ile birlikte eve gitmek için yola çıkan 62 yaşındaki Arefe Çakır, trafik ışıklarına ve yaya geçidinin bulunduğu alana 30 metre kala karşıdan karşıya geçmeye çalıştı.

EŞİ KARŞIYA GEÇMEYİ BAŞARDI, YAŞLI KADIN GEÇEMEDİ!

Hüseyin Çakır karşıya geçmeyi başarırken talihsiz kadın Aksaray istikametinde seyreden A.H.K idaresindeki 34 LVH 69 plakalı hafriyat kamyonunun altında kalarak feci şekilde can verdi.


Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen itfaiye erleri talihsiz kadını kamyonun altından çıkardı.

EŞİ GÖZLERİ ÖNÜNDE ÖLEN YAŞLI ADAM, OLAYI POLİSLERE GÖZYAŞLARIYLA ANLATTI

Arefe Çakır'ın eşi Hüseyin Çakır o anları ise acılı gözlerle izledi. Kadına ilk müdahaleyi yapan sağlık ekipleri ise yaşlı kadının öldüğünü belirledi. Eşini gözleri önünde kaybeden tahilsiz eş Hüseyin Çakır, olayı polis ekiplerine gözyaşı dökerek anlattı.Kazanın ardından kamyon şoförü A.H.K gözaltına alınarak polis karakoluna götürülürken talihsiz kadının yakınlarına da haber verildi. Olay yerine gelen Arefe Çakır'ın çocukları gördükleri manzara karşısında gözyaşlarına boğuldu. Acılı aileyi polis ekipleri ve çevredeki vatandaşlar teselli etti.