Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Gündem Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 3 parti liderine tebrik

    Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, halk oylamasının netleşmesinin akabinde AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve BBP Genel Başkanı Mustafa Destici aradı.

    Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan, referandumda sonucun netleşmesinin ardından Yıldırım, Bahçeli ve Destici'yi telefonla aradı.

    Yıldırım, Bahçeli ve Destici'ye kampanya çalışmalarından ve alınan neticeden dolayı tebriklerini ileten Cumhurbaşkanı Erdoğan, iradesini sandığa yansıtan millete müteşekkir olduğunu da ifade etti.

    Ayrıca Erdoğan, halk oylaması sonucunun millete ve ülkeye hayırlı uğurlu olmasını diledi.

    Cumhurbaşkanlığı kaynakları, birçok dünya liderinden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a tebrik mesajları geldiğini de bildirdi.

    BAŞBAKAN YILDIRIM'DAN TEBRİK TELEFONU

    AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, anayasa değişikliğinin halk oylaması sonucu kabul edilmesi dolayısıyla, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'yi telefonla arayarak, teşekkür etti.

    Başbakanlık kaynaklarından alınan bilgiye göre, Yıldırım, anayasa değişikliğinin halk oylaması sonucu kabul edilmesi dolayısıyla, MHP Genel Başkanı Bahçeli ile BBP Genel Başkanı Destici'yi telefonla arayarak, teşekkürlerini iletti.

    REKLAM
    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ