Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

HAFTAYA BAKIŞ

BU hafta başı Venüs, Oğlak burcuna geçiyor. İlişkilerimizde soğuk ve mesafeli olabiliriz, biraz daha içten ve sıcak tavırlar geliştirmek işimize yarayabilir.

Bu dönem daha çok işlerimize yönelebilir, aşk hayatımıza da iş gibi yaklaşabiliriz. Bu durum, sıcak ve samimi ilişkilerde sorun yaratabilir. Bu hafta ilişkilerimizde önemli sorumluluklar devrede olabilir. Ekonomik adımlar da devrede olacak.

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU   

Bugün itibarıyla 3 hafta boyunca iş bağlantılı ilişkileriniz devreye girmeye başlayacak. Zam, terfi veya prim konularınızı konuşabilirsiniz.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU          

 

Seyahat, medya, yabancılarla ilişkiler ve eğitim konuları devreye girmeye başlayacak. İstediğiniz bir kursu veya eğitimi alabilirsiniz.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

Sevgide kendinizi istediğiniz gibi ortaya koymakta biraz zorlanabilirsiniz. Ortaklaşa para alanlarınızda da bazı zorlanmalar oluşabilir.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU     

3 hafta boyunca özel hayatınız önem kazanacak. Sevdiğiniz insana düşkünlüğünüz artarken, güvensizliklerinizi ona yansıtmamaya çalışın.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU      

İş ortamlarınızdaki ilişkileriniz 3 hafta boyunca ön plana çıkabilir. Beraber çalıştığınız insanlara karşı güvensizliklerinizi kontrol etmelisiniz.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU     

 

Aşk hayatınızda veya çocuklarınızla ilgili konularda ilişkileriniz devreye girebilir. Bu 3 haftada karşılık beklemeden sevmeyi öğrenmelisiniz.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

Evinizi ve aile hayatınızı daha fazla önemseyeceğiniz birkaç hafta içerisindesiniz. Önemli sorumluluklarınız bu hafta devreye girecek.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

İletişiminiz artmaya başlayacak. Yakın çevrenize anlayışla ve güvenle yaklaşmayı ihmal etmeyin. Sevginizi onlara daha fazla göstermelisiniz.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU      

Bugünden itibaren parasal konular devreye girmeye başlıyor. Bazı zorlanmalarınız olsa bile ticaretle uğraşanlar için güzel bir dönem olabilir.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU      

 

Kendinize daha fazla özen göstereceğiniz bir dönemdesiniz. Gezmek, dolaşmak arzunuz artacak. Çok önemli sorumlulukları sırtlanacaksınız.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU   

Sosyalliğinizde geri çekilmeler görülebilir. Kafanızı dinleme arzusunda olabilirsiniz. Başka insanların sorumlulukları vaktinizi alabilir.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU         

Sosyalliğiniz artacak, daha fazla insanla değişik ortamlarda bulunacaksınız. Çevrenizde olup biten olaylara sorumlulukla yaklaşabilirsiniz.

 

Hande Kazanova / HT MAGAZİN