Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

BUGÜN DOĞANLAR İÇİN

BUGÜN doğduysanız, gereksiz yerlerde sert davranmaya meyillisiniz. Serüvenci bir tarafınız var ve bazen sizi anlamak bir hayli zor. Çevrenizdeki insanlara gereksiz yere kapris yapmayın. Bu yönlerinizi kontrol edebilirseniz iş dünyasında başarı kazanabilirsiniz. Bu sene, hayatınızda değişimler olacak.

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

Bugün gerçekleşecek tam Ay tutulması aşk hayatınızı ve yaratıcılığınızı etkileyebilir. Bu alanlardaki adımlarınız hızlanabilir. Aşkı yakalayabilirsiniz.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU   

Aile fertlerinizin hayatlarındaki önemli değişimler sizin hayatınıza da yansıyabilir. Evinizle ilgili önemli kararlar almak zorunda kalabilirsiniz. 

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU   

 İletişime dayalı işleriniz hızlanabilir. Yakın çevrenizde olup bitenlere odaklanabilirsiniz. Akrabalarınızın hayatındaki duygusal değişimler karşınıza gelebilir.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU     

 Maddi konularda hızlı ve beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Uzun zamandır uğraştığınız bir ev veya miras meselesi sonuca ulaşabilir.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU   

 Alacağınız kararların hayatınızı hızlı olaylarla şekillendirdiğini görebilirsiniz. Tutulma size ilişkilerinizde ve ortaklaşa adımlarınızda açılımlar sunabilir. 

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU     

 Bu tutulmayla beraber uzun zamandır ihmal ettiğiniz bazı sağlık konuları karşınıza gelebilir. Beklenmedik olaylar karşısında sakin durmaya gayret edin.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU   

 Sosyal çevreniz değişebilir. Beklenmedik hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Tam Ay tutulması idealleriniz ve fikirlerinizdeki değişimleri de kapsayabilir.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

 Kariyerinizde ve iş alanlarınızda bir üst noktaya geçebilirsiniz. Önemli açılımlar yaşayabilir veya değerlendirilmeye değer fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

 Tam Ay tutulması, seyahatleri, ticari ve hukuksal meseleleri hayatınıza taşıyabilir. Bu alanlarda beklenmedik duygusal sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. 

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU    

 Ortaklaşa parasal gelirlerinizde ani oluşumlar gündeme gelebilir. Sizi değiştirecek ve dönüştürecek sürpriz olaylarla da karşılaşabilirsiniz.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

 Tam Ay tutulması özel hayatınızı ve ortaklaşa adımlarınızı tetikliyor. Önemli bir taşınma olayına girişebilirsiniz. Ortaklı projeler önem kazanıyor.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU   

 Günlük hayatınızın akışında kendinizi beklenmedik olaylar içinde bulabilirsiniz. Sağlığınıza ve alışkanlıklarınızdaki değişimlere dikkat etmeniz gerekiyor.

Hande Kazanova / HT MAGAZİN