Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin SON DAKİKA! İbrahim Tatlıses kızı Dilan Çıtak ile barıştı - Magazin haberleri
    1

    İbrahim Tatlıses, daha önce Kuşadası'ndan 7 çocuğuna da birer daire vereceğini açıklamıştı. Ancak Dilan Çıtak, kendisine ev verilmediğini söylemiş, Tatlıses de, 'Bize evrak gönderecekti, göndermedi o yüzden evi alamadı' ifadelerini kullanmıştı.

    Genç şarkıcı, babasının bu sözlerine sert yanıt vererek, "Bir şeylerin peşine düşmedim. Ben, ev, miras beklemiyorum. Çocuk evrakla yapılmıyor, hislerle yapılıyor." demişti.

    2

    Uzun süredir dargın olan baba-kız aralarındaki buzları eritti. Tatlıses, kızının evine gitti. Dilan Çıtak da o anları, "Evime hoşgeldiniz babacım" notuyla paylaştı.

    1989 doğumlu Dilan Çıtak, 2013 yılında ortaya çıkmış ve Tatlıses yıllar sonra kızını kabul etmişti.

    3

    "HİÇBİR ZAMAN BEKLENTİM OLMADI"

    Dilan Çıtak Tatlıses, babasından miras beklentisi olup olmadığı sorusuna, “Hiçbir zaman öyle bir beklentim olmadı. Hatta bu konuda haksız eleştirilere de maruz kaldım. Babamın soyadını almamın nedeninin para olduğunu söylüyorlardı. Halbuki öyle bir şey yok. Ben kendi parasını kazanıp harcayan biriyim. Tatlıses soyadını maneviyat yönünden aldım. Mesela ‘Çocuklara Kuşadası’ndan ev verilecek’ dendi, herkese verildi ama bana verilmedi. Çıkıp da ‘Niye bana verilmedi?’ demedim. Çünkü aklım orada değil.” yanıtını vermişti.

    4

    "ŞİMDİKİ AKLIM OLSAYDI 7 ÇOCUK YAPMAZDIM"

    Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses geçtiğimiz aylarda sosyal medya hesabından şaşırtan bir çıkışta bulunmuştu. Tatlıses, "Şimdiki aklım olsaydı 7 çocuk yapmazdım! Allah insana evladın da hayırlısını versin, vermiyorsa da o zaman hiç vermesin çünkü; azı karar çoğu zarar. Cumhurbaşkanımızın dediği gibi 3 tane yeter artar bile!" demişti.

    5

    İBRAHİM TATLISES'İN ÇOCUKLARI

    İbrahim Tatlıses, ilk evliliğini Urfa'da Adalet Durak ile yaptı. Çiftin Ahmet, Gülden ve Gülşen adında üç çocuğu oldu.

    6

    Tatlıses'in Perihan Savaş ile birlikteliğinden de Melek Zübeyde adında bir kızı dünyaya gelmişti.

    7

    Işıl Çıtak'tan evlilik dışı olan kızı 1989 doğumlu Dilan Çıtak, 2013 yılında ortaya çıkmış ve Tatlıses yıllar sonra kızını kabul etmişti.

    8

    Ünlü türkücünün Derya Tuna ile ilişkisinden de İdo dünyaya geldi.

    9

    Tatlıses, Ayşegül Yıldız ile evliliğinden Elif Ada adında bir kızı dünyaya gelmiş ve 7. kez baba olmuştu.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ