Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Kenan Doğulu: Bir çocuk gelir ve dünyayı değiştirir - Magazin haberleri
    1

    Şarkıcı Kenan Doğulu ile aranjör Ozan Doğulu'nun kardeşi Canan Doğulu, 2014 yılında iş insanı Emre Özdemir ile nikah masasına oturdu.

    2

    Haziran ayında seyahat yasaklarının kalkmasıyla birlikte ailesi ile birlikte doğum için New York'a giden Canan Doğulu, geçtiğimiz haftalarda ikinci kez anne oldu.

    3

    46 yaşındaki Kenan Doğulu, mutluluğunu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı.

    4

    "BİR ÇOCUK GELİR VE DÜNYAYI DEĞİŞTİRİR"

    Kardeşi ve ailesinin fotoğrafını yayınlayan Doğulu, gönderisine şu notu düştü:

    Aren gelmiş, hoş gelmiş... Bir çocuk gelir ve dünyayı değiştirir! Can’a can katar ve çığ gibi büyür enerji... Mutluluktan ağlamayı hatırlatır. Umutlandırınca istemsiz, ışık olur ferahlatır.

    Daha hiçbir şey yapmadan tarifsiz sevdirir kendini. Sonra ağzından bir laf çıkar 'Baba, anne, dede, büyükanne, teyze, hala, abla, ağabey...’ hayatı durdurur... Bilirsin ki bir yaren gelmiştir gönlüne.

    Sonsuz bir ilişki başlar ve artık ‘O’ iyi ki vardır. Bilesin ki ‘Aren’ gelmiştir dünyama. Müjdem olsun gönülden bağlı dostuma. Canım Canan’ım ve aslan kardeşim Emre'ciğime teşekkürler ve tebrikler.

    Bütün ailemiz, seven ve sahip çıkan bütün dostlarımızın gözü aydın olsun. Aren bebek sağlıklı, mutlu, iyi ve duyarlı bir insan olsun.

    5

    Beren Saat ile mutlu bir evlilik sürdüren Doğulu'nun paylaşımı kısa sürede çok sayıda beğeni ve "Maşallah" yorumu aldı.

    6

    "GÜNEŞ GİBİ DOĞDUN HAYATIMIZA"

    Geçtiğimiz hafta ikinci kez annelik duygusunu yaşayan Canan Doğulu, müjdeli haberi şu sözlerle duyurmuştu:

    Aren; Çöldeki en parlak kum tanesinin adıdır. İsmin parlaklık anlamı diğer dillerde de kullanılır. Eski Hitit tabletlerinde 'Aren' sözcüğü 'ışık' anlamında kullanılır. Anadolu Güneş Tanrısı Arinna’nın oğullarına 'Arenler' denir.

    İşte tam da bu yüzden, Aren güneşin oğlu, ışığın oğlu anlamına gelir. Sen de bir güneş gibi doğdun hayatımıza. Ailene, arkadaşlarına, doğaya, insanlığa hep ışık saç, her yeni güne sağlıkla ve neşeyle doğ, bir ömür parla ve parlat oğlum.