6-7 Eylül 1955 tarihleri arasında İstanbul’da yaşayan Rum vatandaşlarımıza kimler saldırdıysa Kılıçdaroğlu’na da onlar saldırdı.

*

4 Mayıs 1959'da İstanbul Topkapı'da CHP Genel Başkanı İsmet İnönü’ye kimler saldırdıysa, Kılıçdaroğlu’na da onlar saldırdı.

*

13 Mayıs 1975 günü Başbakanlık binası önündeki merdivenlerde Süleyman Demirel'e kim yumruk attıysa, Kılıçdaroğlu’na da o saldırdı.

*

1975’in Haziran ayında CHP’nin Gerede mitinginde Ecevit’in otobüsünü taşlayıp ardından bir cami minaresinden kalabalığa kimler ateş ettiyse, Kılıçdaroğlu’na da onlar saldırdı.

*

1 Mayıs 1977’de İstanbul Taksim’de işçi bayramını kutlayan kalabalığa kimler saldırıp bir katliam yaptıysa Kılıçdaroğlu’na da onlar saldırdı.

*

29 Mayıs 1977 günü İzmir Havalimanı’nda Ecevit’e kimler suikast girişimine bulunduysa Kılıçdaroğlu’na da onlar saldırdı.

*

19-26 Aralık 1978 tarihleri arasında Maraş’ta Alevi  katliamını kimler tertiplediyse Kılıçdaroğlu’na da onlar saldırdı.

*

18 Haziran 1988’de Ankara’da ANAP kongresinde Başbakan Turgut Özal’a kimler suikast girişiminde bulunduysa, Kılıçdaroğlu’na da onlar saldırdı.

*

24 Kasım 1996'da Budapeşte'de kaldığı otelin lobisinde dönemin Başbakanı Mesut Yılmaz’a kim saldırıp burnunu kırdıysa, Kılıçdaroğlu’na da o saldırdı.

*

2 Temmuz 1993’te Sivas’ta, içindekilerle birlikte Madımak Oteli’ni kimler yaktıysa Kılıçdaroğlu’na da onlar saldırdı.

*

13 Nisan 2010’da Samsun’da, kapatılan DTP'nin Genel Başkanı Ahmet Türk’e kimler saldırıp burnunu kırdıysa Kılıçdaroğlu’na da onlar saldırdı.

*

2010 yılında Ankara’da, bir şehit cenazesinde Başbakan Erdoğan’ın çelengini kimler parçaladıysa Kılıçdaroğlu’na da onlar saldırdı.

*

20 Nisan 2010 günü Kayseri’de bir şehit cenazesinde, dönemin Enerji Bakanı Taner Yıldız’a saldırıp “Bu Türk milletinin yumruğu, al sana açılım” diyerek burnunu kim kırdıysa, Kılıçdaroğlu’na da o saldırdı.

*

31 Mayıs 2011 günü Artvin Hopa’da Başbakan Erdoğan’ın seçim konvoyuna saldırıp seçim otobüsünü kimler taşladıysa Kılıçdaroğlu’na da onlar saldırdı.

*

20 Ağustos 2011’de Bursa’da yine bir şehit cenazesinde dönemin Sağlık Bakanı Mehmet Müezinoğlu’na kimler saldırdıysa Kılıçdaroğlu’na da onlar saldırdı.

*

2012 yılında Samsun’da yine bir şehit cenazesinde Bakan Suat Kılıç’ın yolunu kesip, Ak Partili belediye başkanını kimler yumrukladıysa Kılıçdaroğlu’na da onlar saldırdı.

*

Yine 2012 yılında Gaziantep’te yine bir şehit cenazesine katılan üç bakan Beşir Atalay, Hüseyin Çelik ve İdris Naim Şahin’e kimler saldırdıysa Kılıçdaroğlu’na da onlar saldırdı.

*

16 Ağustos 2013 günü Nevşehir’de Bekir Bozdağ’a kimler saldırdıysa, Kılıçdaroğlu’na da onlar saldırdı.

*

2013 Nisan’ından Haziran’ına kadar, yurdun çeşitli yerlerinde, “Barış sürecini” anlatmak üzere görevlendirilen “Akil İnsanlar Heyeti”ne gittikleri her şehirde kimler saldırdıysa, Kılıçdaroğlu’na da onlar saldırdı.

*

28 Mayıs 2013’te İstanbul Gezi Parkı’nda kesilen birkaç ağaç bahane edilerek başlayan olayları kimler çığırından çıkardıysa Kılıçdaroğlu’na da onlar saldırdı.

*

Ha bu arada, misal bulabildiği her fırsatta “mağduru sesi olduğunu” söyleyen Sözcü Gazetesi, bir alçak saldırganın Taner Yıldız’ın burnunu kırdığı olayı “Yumruk Terapisi” başlığıyla haberleştirirken, Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı da “Alçak Saldırı” manşetiyle haber yaptı.
Yukarıda, siyasal tarihimizden rastgele seçtiğim bütün o alçakça saldırıları, hep birlikte, sağcı, solcu, Kemalist, İslamcı, ülkücü demeden, alayını “alçakça saldırı” olarak nitelendirmediğimiz sürece, alçaklar hep alçakça saldırılarına devam edecekler.
O alçaklar, “kızgın demir” hiç soğumasın, hep kızgın kalsın istiyorlar çünkü!