Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Dünyadan Kim Kardashian'ın 14 Şubat Sevgililer Günü planı - Magazin haberleri
    1

    Reality show yıldızı Kim Kardashian (40) ve rapçi eşi Kanye West (43), bir süredir boşanma haberleriyle gündemde yer alıyor. Şimdiye kadar konuyla ilgili herhangi bir açıklamada bulunmayan çift hakkında hemen hemen her gün yeni bir iddia ortaya atılıyor.

    2

    Son dedikodulara göre; Kanye West ile boşanma aşamasında oldukları konuşulan ve artık evlilik yüzüğünü takmadığı görülen Kim Kardashian, 14 Şubat Sevgililer Günü'nü Kanye West'siz geçirmeyi planlıyor. Daily Mail’in iddiasında yer alan detaylarda; Kardashian, West ile irtibatını kesmiş durumda ve Sevgililer Günü’nü çocukları North (7), Saint (5), Chicago (3), Psalm (2) ve diğer aile üyeleriyle birlikte geçirdi.

    3

    People dergisine konuşan bir kaynak, "Kim çok iyi. Sevgililer Günü’nü çocukları ve ailesiyle geçirmeyi planladı. Bu günü, çocukları için özel hale getirmeyi seviyor. Kanye ile hiç irtibatı yok. Sadece geleceğe odaklandı" diye konuştu.

    4

    ADİL BOŞANMA İSTİYOR

    Kardashian’ın hem kendisi hem de Kanye West için adil olan bir boşanma anlaşması hazırlamak için mali danışmanlarla konuştuğu öne sürülüyor.

    40 yaşındaki televizyon yıldızının 2.2 milyar dolarlık servetin paylaşımında tüm ailesi için adil olacak bir çözüm bulmak üzere mali müşavirlerle görüştüğü bildirildi.

    Hatta Kim’in geçtiğimiz temmuzda ünlü boşanma avukatı Laura Wasser ile konuşarak hazırlık yaptığı da basına yansımıştı.

    Us Weekly’ye konuşan bir kaynak, "Kim, Kanye'nin tüm finans kaynaklarını ve mülklerini bölünmeye hazır hale getirdi, bu herkes için çok adil bir anlaşma. Kim, resmi olarak davayı açtığı zaman her şey hazır durumda olacak” dedi.

    5

    2 MİLYAR DOLARLIK SERVET

    Ünlü çiftin boşanma sonrasında mal paylaşımarını nasıl yapacakları ise merak konusu. Çünkü ikilinin kişisel büyük servetleri var. Kanye West, 1 milyar doları aşkın, Kardashian'ın ise yaklaşık 900 milyon dolarlık bir serveti olduğu ifade ediliyor.

    Çiftin, ikisi taşıyıcı anneden olmak üzere 4 çocuğu bulunuyor. Çocukların valeyeti konusunda da fikir ayrılıkları yaşayıp yaşamayacağı merak konusu.

    6

    TWEET'LE ORTAYA ÇIKAN BOŞANMA

    Çiftin boşanma söylentisi, West'in sonradan sildiği ilginç bir tweet'le ortaya çıkmıştı.

    Kanye West, eşi Kim Kardashian'ın bir otelde rap şarkıcısı Meek Mill ile buluşmasından sonra yaklaşık iki yıldır boşanmaya çalıştığını öne sürmüştü.

    Kardashian ise, "Kocama anlayış gösterin, bipolar bozukluğu var" ifadelerini kullanarak West'i savunmuştu.

    Çifte yakın bir kaynak, "Kanye zaman istiyor ve işi için zaman ayırıyor, zamanının çoğunu Wyoming’de geçiriyor. Kısa zamanda, en azından tam zamanlı olarak Los Angeles’a dönmeyi planlamıyor. Kim de bu durumdan şikayetçi değil." açıklamasını yapmıştı.

    Aynı kişi ayrıca, "Kanye, etrafında, Kim'i rahat ettirecek muazzam bir destek sistemine sahip. Kanye için çiftlik daha iyi bir yer. Kim’in Los Angeles’ta olması gerekiyor ve çocuklarını da yanında istiyor. Onların hayatlarını normal şekilde sürdürmesi için elinden geleni yapıyor. Çocuklar babalarıyla her gün iletişim kuruyor, görüntülü konuşma yapıyor." ifadelerini kullanmıştı.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ