Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Bir süredir Müslüman olduğu yönünde haberler çıkan ünlü oyuncu Lindsay Lohan, sosyal medya hesabından başörtüsü ile çekilmiş bir fotoğrafını paylaşıp "Yeni moda koleksiyonu yolda" notu düştü.

İlk olarak Suriyeli sığınmacılarla bir araya geldiği Gaziantep'te başörtüsüyle objektiflere poz veren ünlü yıldız, ilgi duyduğu İslam felsefesini hayatının yanı sıra moda dünyasına da adapte etmeye hazırlanıyor.

2015 yılında Kur'an-ı Kerim'le görüntülenen Lohan, geçtiğimiz aylarda da ülkemize yaptığı ziyaretlerde başörtüsüyle objektiflere yansımıştı.

Lohan, sığınmacıları ziyaretinde, Benim sığınmacılarla ilgili Türkiye'ye 3. gelişim. Gerçekten Türkiye güzel işler yapıyor. Bizim de bu konuda en azından yardımcı olmamız gerekir dedi.

TASARIM HABERİNİ İŞLEMELİ EŞARBIYLA DUYURDU

Geçtiğimiz ay İngiltere'de katıldığı bir televizyon programında Londra'daki Heathrow Havalimanı'nda başörtüsü nedeniyle ayrımcılığa uğradığını açıklayan güzel oyuncu, yeni bir giysi kreasyonu tasarlama kararı aldı. Yeni tasarımının müjdesini Instagram'dan yaptığı paylaşımla veren Lohan'ın başındaki işlemeli eşarp dikkat çekti.

Güzel yıldız, siyah beyaz fotoğrafının altına da 'Yeni moda koleksiyonu yolda' notu düştü. Lohan'ın bu paylaşımını gören çok sayıda Müslüman kökenli hayranı, ünlü oyuncuyu mesaj yağmuruna tuttu.

Hollywood yıldızının yeni koleksiyonun satışından elde edilecek gelirin büyük kısmını Suriyeli sığınmacılara bağışlayacağı konuşuluyor.