Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Demet Tuncer: İyi bir proje için saçlarımı kazıtırım

    Younow takipçilerinin ve Emre Saygı’nın sorularını yanıtlayan Demet Tuncer, bilinmeyen yönleri hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

    "Arkadaşlarımı kavgada yalnız bırakmam"

    ‘Çocuklar Duymasın’ dizisinde canlandırdığı Mary karakteriyle yıldızı parlayan ve şimdilerde ise ‘Filinta’ ile izleyiciyle buluşan Demet Tuncer, “ Geçmişten bu yana vurdulu kırdılı karakterleri seviyorum. Mesela bir ajanı oynamayı istiyorum. Şöyle de bir avantajı var. Çok çabuk ölmüyorsunuz. Normal hayatımda kavgadan çekinmem. Trafikte zaman zaman arkadaşlarım için kavga etttiğim oldu. Eşime de “Trafikte tartışma olursa sakın bana arabada oturmamı isteme’ diye söyledim. Ne yapıcam araba da, çekirdek mi çitliyecem” dedi.

    "İyi bir proje için saçlarımı kazıtırım"

    Karakter rollerini oynamayı sevdiğini belirten Demet Tuncer, “ İyi bir proje olursa saçlarımı kazıtırım. İki bölüm sonra bitmeyecek bir iş olursa. Çünkü şöyle oluyor. Daha saçlarınının yarısını kazıtmadan ‘Demet hanım kusura bakmayın proje bitti’ deniyor. Ne olduğunu anlamıyorsunuz bile. Yada bir erkeği de canlandırmayı çok isterim. Karakter rollerini oynamayı seviyorum" dedi.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ