Fahriye Evcen: Unutamayacağım iki gün geçirdim
![](https://im.haberturk.com/2017/05/26/1508403_04645a74cad940c2c400866ee4436c58_640x640.jpg)
Burak Özçivit-Fahriye Evcen çifti, önceki akşam Bebek’te görüntülendi.
![](https://im.haberturk.com/2017/05/26/1508403_a0287115cba1157e22c7ecc60ce198ee_640x640.jpg)
HT Magazin'den Nuri Altuntaş'ın haberine göre, Cannes Film Festivali’nden dönen Evcen, festivalde yaşadıklarını anlatırken “Unutamayacağım iki gün geçirdim, gurur duyulması gereken bir şeydi” dedi.
![](https://im.haberturk.com/2017/05/26/1508403_c2ed71c58940c3718d25d1fc29847a46_640x640.jpg)
Türkiye’deki sanatçıların dünyada tanınmamasına değinen Evcen, “Dünyada fazla bilinirliğimiz yok, inşallah yayılırız. Ülkemizi temsil etmek ve festivale katılmak büyük gurur kaynağı” dedi.
![](https://im.haberturk.com/2017/05/26/1508403_92b22362042eb9af2d9d2aac31cc610c_640x640.jpg)
![](https://im.haberturk.com/2017/05/26/1508403_5935f1165f9dafd6287a7bfe1124e366_640x640.jpg)
![](https://im.haberturk.com/2017/05/26/1508403_06b7a84b669818cbd724a73eba9d25ad_640x640.jpg)
![](https://im.haberturk.com/2017/05/26/1508403_17d8d6e91f6204fa182b0179260a5017_640x640.jpg)
![](https://im.haberturk.com/2017/05/26/1508403_04cb376e893514aa5c005d28be78a200_640x640.jpg)
![](https://im.haberturk.com/2017/05/26/1508403_6d548430d063fdb4a4c6e39002162687_640x640.jpg)
![](https://im.haberturk.com/2017/05/26/1508403_0903b18887f4c038248aab8bc19bb17b_640x640.jpg)
![](https://im.haberturk.com/2017/05/26/1508403_5259307612f6020b66f304148c4b0f96_640x640.jpg)
![](https://im.haberturk.com/2017/05/26/1508403_075bb2398e83a812805cd424242ce00d_640x640.jpg)
![](https://im.haberturk.com/2017/05/26/1508403_cf4d38d1fef2871f10d58298dfe0bd6a_640x640.jpg)
![](https://im.haberturk.com/2017/05/26/1508403_d958b2beabf91277083dc45cc288c4fb_640x640.jpg)
![](https://im.haberturk.com/2017/05/26/1508403_83cb97f8a4ef8d654dae8484242d69a0_640x640.jpg)
![](https://im.haberturk.com/2017/05/26/1508403_f79f5736a10bdb28de3c55db9291dc68_640x640.jpg)