Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
  • Habertürk Android Uygulaması
  • Habertürk iPhone Uygulaması
  • Habertürk Huawei Uygulaması

Star TV'nin yeni dizisi 'Fazilet Hanım ve Kızları', ilk bölümüyle cumartesi akşamı ekran yolculuğuna başlayacak. Peki dizinin konusu ne? İşte Fazilet Hanım ve Kızları 1. bölüm fragmanı ve oyuncuları...

Cumartesi akşamı izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan “Fazilet Hanım ve Kızları’nın”nın yapımcılığını Avşar Film üstleniyor. Sırma Yanık’ın senaristliğini yaptığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Murat Saraçoğlu oturuyor.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI İLK BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Fazilet Hanım, hayattan daha fazlasını ister Fazilet Hanım (Nazan Kesal) , dul kaldıktan sonra hem ana hem de babalık yaptığı iki kızıyla birlikte, varoşun bağrında, küçücük evine sığdıramadığı büyük hayalleriyle, fakirlik içinde yaşar. Ömrü, pişmanlıklar ve kursağında kalmış heveslerle geçmiş olan Fazilet, herkes gibi daha iyi bir hayatın peşindedir. Bu uğurdaki tek yatırımı ise “altın bileziği güzelliği’’ dediği küçük kızı Ece’dir (Afra Saraçoğlu).

Sert bir mizaca ve güzelliği yücelten annesine inat, erkeksi tavırlara sahip büyük kızı Hazan (Deniz Baysal) ise, babasının ölümünden beri yıldızının barışmadığı annesinin karşısındaki en büyük engeldir.

FAZİLET'İN EGEMEN'LERİN HAYATINA GİRİŞİ, İKİ KIZININ DA HAYATINI DEĞİŞTİRİR

Fazilet, bir gün ünlü olacağına inandığı Ece’yi hayallerinin peşinden oradan oraya sürüklerken, Fazilet Hanım ve kızlarının yolları bir anda saygın ve çok varlıklı bir aile olan Egemen’lerle kesişir. Fazilet’in hayran olduğu Boğaz’ın incisi yalılardan birinde yaşayan Egemen Ailesi ve sahip oldukları zenginlik, Fazilet’in hayallerinin bile ötesindedir. Fazilet’in Egemen’lerin hayatına girmesi, sadece Ece’nin değil, uzun zamandır ailenin dengesizliği ve çapkınlığıyla tanınan oğulları Sinan Egemen’e platonik bir aşkla bağlı olan Hazan’ın da hayatını geri dönülmez şekilde değiştirmek üzeredir.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI OYUNCULARI

FAZİLET ÇAMKIRAN

Nazan KESAL

HAZIM EGEMEN

Mahir GÜNŞIRAY

HAZAN ÇAMKIRAN

Deniz BAYSAL

YAĞIZ EGEMEN

Çağlar ERTUĞRUL

ECE ÇAMKIRAN

Afra SARAÇOĞLU

SİNAN EGEMEN

Alp NAVRUZ

GÖKHAN EGEMEN

Tolga GÜLEÇ