Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Serenay Sarıkaya'yı sinirlendiren soru: Size ne! - Magazin haberleri
    1

    Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre; Son dönemde Cem Yılmaz ile yaşadığı ayrılık süreciyle gündemde olan Serenay Sarıkaya önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi.

    2

    Bir estetik kliniğinden çıkarken objektiflere takılan Sarıkaya, "Estetik için mi geldiniz?" sorusuna sert çıktı. Oyuncu muhabirlere, "Size ne!" yanıtını verdi.

    Sarıkaya sonrasında hızla aracına binerek Nişantaşı'ndan ayrıldı.

    3

    NELER OLMUŞTU?

    Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz yıl Mart ayında Atina'da görüntülenmişti. Fotoğraflarla belgelenen sürpriz aşk, 2020'nin en çok konuşulan birlikteliği olmuştu.

    Ancak çiftin aşkı uzun sürmedi. Karantina sürecini de birlikte geçiren Yılmaz ve Sarıkaya ayrılık kararı aldı.

    4

    "EVET, AYRILDIK"

    Sarıkaya ve Yılmaz aşkının bitişi, ekim ayında ünlü komedyenin 'Ayrıldınız mı?' sorusuna verdiği 'evet' cevabıyla ortaya çıktı.

    Ancak geçtiğimiz haftalarda Serenay Sarıkaya'dan şaşırtıcı bir hamle geldi. Cem Yılmaz ile Zafer Algöz, Nejat Alp’in ‘Sen miydin sevgilimi çalan’ şarkısını söyledi. Yılmaz düeti “Her pazartesi evde sahneye çıkarız. Evde ne var? Bu yok” notuyla paylaştı. Güzel oyuncu, eski sevgilisi Cem Yılmaz'ın paylaşımını beğendi. Sarıkaya'nın bu hareketi 'Barıştılar mı?' sorusunu akıllara getirdi.

    Yılmaz'ın, "Küsmedik ki barışalım" sözlerinin ardından Sarıkaya da, "Barışmadık, kendisi söyledi zaten. Çok normal artık. Büyütmeyelim böyle şeyleri... Bir like'tan buraya gelmesin mevzu... Yetişkin insanlarız. Görüşmüyoruz ama küs değiliz" dedi.

    5

    GERİ ADIM ATTI

    Yılmaz, yılbaşı gecesi Serenay Sarıkaya’yı Instagram hesabından takip etmeyi bırakmıştı. Sarıkaya, Cem Yılmaz’ın bu hamlesine rağmen eski sevgilisini takip ediyordu. Ünlü komedyen ayrıca Mayıs ayında paylaştığı ve Sarıkaya ile yer aldığı fotoğrafı da silmedi. Basına yansıyan haberlerin ardından ünlü komedyen, Sarıkaya'yı yeniden takibe almıştı.

    6

    Cem Yılmaz ile ilişkisini sonlandırdıktan sonra Sarıkaya, soluğu Ege'de almıştı.

    Arkadaşları ve annesi Ümran Hanım ile birlikte uzun süre tatil yapan Sarıkaya, geçtiğimiz ay İstanbul'a dönmüştü.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ