Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Sevinç Erbulak ile Volkan Cengen'in düğüne ünlü akını - Magazin haberleri
    1

    Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; Sevinç Erbulak ile Volkan Cengen, Beylerbeyi'ndeki bir otelde düzenlenen törenle hayatlarını birleştirdi. Çiftin şahitliklerini Sevinç Erbulak'ın annesi Füsun Erbulak, Volkan Cengen'in dayısı Faruk Kıztan yaptı. Pandemi tedbirlerinin dikkate alındığı nikaha 150'ye yakın davetli katıldı.

    2

    "ONU TANIYANLAR İKNA ETTİ"

    Erbulak, gazetecilerle duygularını paylaşarak, "Volkan Bey dedi ki; 'Sensiz yapamıyorum. Bu yaşıma kadar da nasıl yapmışım onu da bilmiyorum.' Bir düşünelim dedim. Sordum yakın çevreme, onu tanıyanlar ikna etti beni" ifadelerini kullandı.

    3

    Volkan Cengen da, "Sevinç Hanım ne diyorsa doğrudur" diyerek, eşinin sözlerine katıldığını söyledi.

    "AŞI OLDUK"

    Aşı olduklarını belirten çift, "Düğün sonrası balayı düşünüyor musunuz?" sorusuna, "Bir süre İstanbul'da olacağız. Sonrasında bakacağız. Uluslararası dolaşımın açılmasını bekleyeceğiz" yanıtını verdi.

    4

    Sevinç Erbulak ve Volkan Cengen, davetlilerin karşısına Athena grubunun 'Ben Böyleyim' şarkısını söyleyerek çıktı. Balkondan konukları selamlayan ikili, davetlilere keyifli anlar yaşattı.

    5

    "KENDİLERİNDEN ÇOCUK İSTİYORUM"

    Sevinç Erbulak, nikah memurunun, "Evlenme teklifini kabul ediyor musunuz?" sorusuna farklı dil ve lehçelerde 30 kez 'Evet' dedi. Kızının nikah şahitliğini üstlenen Füsun Erbulak, "İkisi de ikinci evliliklerini yaptı. Uzun ömürlü olur inşallah. Kendilerinden çocuk istiyorum" şeklinde konuştu.

    6

    DÜĞÜNE ÜNLÜ AKINI

    Nikaha aralarında Ayşe Erbulak, Dağhan Külegeç, Cem Cücenoğlu, Halil Ergün, Mustafa Alabora, Alper Kul, Furkan Palalı, Emre Kınay, Hakan Bilgin, Edip Tepeli ve eşi Ayşecan Tatari, sevgililer Serdar Orçin ve Ece Dizdar başta olmak üzere çok sayıda ünlü isim katıldı.

    7

    "BİR YERE GİDEMİYORUZ"

    Uzun süredir ekranlardan uzak kalan Halil Ergün, düğünde ortaya çıktı. Ayşe Erbulak'ın kapıda karşıladığı Ergün, "Hastalıktan dolayı bir yere gidemiyoruz ki" diyerek, sitem etti.

    8

    "KİLO VERDİK, İŞ GELMİYOR"

    62 kilo vererek fit bir vücuda kavuşan oyuncu Cem Cücenoğlu ise, "Kilo verdik ama iş gelmiyor. Böyle çok mutluyum. Kiloma dikkat etmeye çalışıyorum. Eski halime dönmeye niyetim yok" diye konuştu.

    9

    8 ay önce anne olan Ayşecan Tatari, bebeği ile törenin ilgi odağı oldu. Tatari, eşi Edip Tepeli ve kızlarıyla birlikte düğüne katıldı.