Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Spor Futbol Süper Lig Galatasaray Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek'ten transfer açıklaması! - Galatasaray Haberleri

    Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Bursaspor maçından önce NTV Spor’a konuştu.

    DURSUN ÖZBEK’TEN TRANSFER AÇIKLAMASI

    Galatasaray’ın galibiyete ihtiyacı olduğunu ifade eden Özbek, “Deplasmanda Rize’de galip geldik. Ligde de takımın performansı şu anda gayet iyi. Kendileriyle burada birlitkeydim, moralleri de gayet iyi. Galatasaray’ın mevcut durumunda galibiyetlere ne kadar ihtiyacımız olduğunun farkındalar. Onlara güveniyorum, iyi bir sonuç alacağımıza inanıyorum. Avrupa’ya katılmama ihtimalini düşünmüyorum. Takımıma güveniyorum. Galatasaray’ın neye ihtiyacı olduğunu çok iyi biliyorlar” dedi.

    DURSUN ÖZBEK’TEN TEKNİK DİREKTÖR AÇIKLAMASI

    Teknik direktör çalışmaları hakkında da konuşan Özbek, “Teknik direktör arayışında çalışmalarımız ciddi bir şekilde devam ediyor. Sonuçlanmadan açıklama yapmak istemiyorum. Birkaç gün daha beklemek gerekiyor. Açıklama yapmam Galatasaray’ın menfaatlerine zarar verir. Anlaşmadan sonra açıklayacağım” ifadelerini kullandı.

    “GALATASARAY’A ÖNEMLİ İSİMLER KATILACAK”

    Galatasaray’a katkı sağlayacak isimler ile görüşmelerin sürdüğünü ifade eden Özbek, ” Futbolda çok başarılı olamadık. Bu başarıyı getirmek üzere futbolun patronu Futbol A.Ş. Orada kendi içimizde de görüşmeler yapıyoruz. Bu manada, Galatasaray’a katkı verecek kişilerle görüşmeler devam ediyor. Onları da bünyemize alacağız. Detay vermiyorum ama bittiği zaman açıklayacağız” dedi.

    “GALATASARAY ÖNÜMÜZDEKİ SEZON ÇOK FARKLI OLACAK”

    Galatasaray’ın önümüzdeki sezon çok farklı olacağını müjdeleyen Özbek, “Taraftarımız şundan emin olsun, Galatasaray seneye çok farklı olarak. Son derece iyi hazırlanıyoruz. Kısa zamanda görüşmeler bittikten sonra açıklama da yapacağız” şeklinde konuştu.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ