Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Spor Manisaspor Manisa'da Taner Taşkın takımı şampiyon yaptı, istifa etti! - Futbol Haberleri

    Manisaspor'un başına geçen sezon PTT 1. Lig'deyken geçtiğini ve talihsiz bir şekilde alt lige düştüklerini dile getiren Taşkın, "Bu sene de çıktık. Çok güçlü bir şekilde, takımı emanet aldığımız yere bırakıyorum. Şerefim ve namusumla Manisa'da yaklaşık 1,5 sene görev yaptım. Başta başkanımız Abdullah Mergen olmak üzere yönetim kuruluna, futbolcu kardeşlerimize ve personelimize teşekkür ediyorum. Herkes hakkını helal etsin." dedi.

    Takımı çalıştırdığı süre boyunca büyük sıkıntılar yaşadığını, ancak bu sıkıntıların üstesinden gelmeyi başardığını ifade eden Taşkın, şöyle konuştu:

    "Gerçekten çok büyük sıkıntılar yaşadım. Kol kırıldı, yen içinde kaldı. Gelecek sezon Manisaspor için enerjim olduğuna inanmıyorum ve istifa ediyorum. Zaten mayıs ayından sonra bir kongre olacak. Yönetime kim gelirse gelsin, benim için fark etmiyor. Ben buralara kimsenin adamı olarak gelmedim. Adam gibi geldim, adam gibi gidiyorum. Bundan sonra rızkımı başka yerlerde arayacağım."

    Taner Taşkın, başka takımlardan teklif alıp almadığı yönündeki soruya, "Teklifler var ve mutlaka da olacaktır" yanıtını verdi.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ