Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Fenerbahçe’de beklenen transferler yavaş yavaş kadroya katılmaya başlıyor... Medipol Başakşehir yenilgisi sonrasında teknik direktör Dick Advocaat ve başkan Aziz Yıldırım arasında yapılan transfer zirvesinde takıma en az 2 ismin
daha katılmasına karar verilmişti.

Hollandalı çalıştırıcı, orta sahada hücuma yönelik bir oyuncu ile bir kanat oyuncunun mutlaka alınması gerektiğini belirti. Bu görüşmenin ardından başkan Aziz Yıldırım ve kurmayları, daha önceden de gündeme gelen ve listede ismi bulunan oyuncularla görüşmelerini hızlandırdılar.Bunun sonucunda da kanat oyuncusu olarak Dick Advocaat’ın da daha önceden çalıştırdığı bir futbolcu olan Sunderland’den Jeremain Lens ve kulübü ile büyük ölçüde anlaşma sağlandı. 28 yaşındaki oyuncu kiralık olarak Sarı-Lacivertli formayı giyecek.

Jeremain Lens
Jeremain Lens


ORTA SAHA GÖRÜŞMELERİ SÜRÜYOR
Jeremain Lens hem sağ hem de sol kanatta oynayabiliyor. Bu sezon Sunderland ile sadece bir maça çıkan yıldız futbolcunun, önümüzdeki günlerde İstanbul’a gelmesi bekleniyor. Bu arada orta sahada hücuma yönelik bir futbolcu için de Hakim Ziyech için girişimler devam ediyor.  Ayrıca Moussa Sow için de kulübünden yanıt bekleniyor. Senegalli yıldız kulübünü ikna ederse o da kiralık olarak kadroya katılacak.

HABERTÜRK SPOR / Ahmet Selim KUL