Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

HANDE KAZANOVA / GAZETE HABERTÜRK

Bugün Ay, Aslan burcunda dolaşacak. Bedenimizdeki enerjiyi tüketmemiz gerek. Astrolojide Aslan burcu kalp, nabız, sırt ve dolaşım sistemini yönettiğinden bugün ve yarın bu organlarımız çok hassas olacak. Tansiyon ve kalp problemi olanlar ekstra dikkatli olmalılar. Beslenmede protein günleri olduğundan bu hafta sonu protein ağırlıklı beslenmek bünyemize yarayacak.

KOÇ

Sevdiğiniz insanla sosyal ortamlara girebilirsiniz. Zaman zaman aranızda tatlı sürtüşmeler oluşabilir. Planlarınızı hayata geçirmek için çok az bir zaman daha beklemeniz gerekebilir.

BOĞA

Evinize ve ailenize olan düşkünlüğünüz yüksek olacak. Onlar için almanız gereken sorumlulukları yerine getireceksiniz. Sosyal ilişkilerinizde oldukça fedakâr bir dönem içindesiniz.

İKİZLER

Bugün yapmanız gereken işleriniz hızlanırken, yakın çevrenizdeki insanlara ayırmanız gereken vakitten çalabilirsiniz. İnsanlara gereğinden fazla değer vermemeye çalışın.

YENGEÇ

Maddi olarak kendinizi iyi hissedeceksiniz. Bazı harcamalar sizi sıksa da moralinizi kolay yükselteceksiniz. Seyahatler veya kendinizi geliştireceğiniz konular gündeminizde olacak.

ASLAN

Gün içinde sevdiklerinizle veya çocuğunuzla yapacağınız organizasyonlar sizi verimli kılacak. Bu aralar ödemelerinizi iyi takibe almanız gerektiğinin farkındasınız.

BAŞAK

Eşinizin veya sevdiğiniz insanın hayatındaki önemli görüşmelere şahit olabilirsiniz. Koşullara ve durumlara kendinizi kolaylıkla uydurabileceksiniz. Fedakârlıklarınız artabilir.

TERAZİ

Sosyal ortamlarda güzel organizasyonların peşine düşebilirsiniz. Beraber hareket edeceğiniz insanlarla etkili bir gün sizi bekliyor. Enerjinizi biraz daha yukarıya çekmeniz gerekebilir.

AKREP

İş ve keyif arasındaki ince çizgiyi iyi kurmaya çalışın. Sağlığınızda fazla aşırıya kaçmadan gününüzü değerlendirin. Aşk hayatınızda anlayışınız ve fedakârlıklarınız fazla olabilir.

YAY

Seyahatler ve dış ortamlar bugün sizi mutlu edebilir. Düşüncelerinizde dalgalanmalar olsa bile umutsuzluğa kapılmayın. Aile ve dış ortamlar arasında bocalamalar oluşabilir.

OĞLAK

Ortaklaşa para konularında bazı ödemeleriniz keyfinizi azaltsa bile, üstesinden gelmeyi başaracaksınız. Yakın çevrenizdeki insanlar düşünceleriyle üzerinizde stres yaratabilirler.

KOVA

Bakış açınız geniş olacağından, diğer insanların fikirlerine saygıyla yaklaşacaksınız. Bugün, çevrenizdeki insanlarla işbirliği içinde olacaksınız. Sosyalliğiniz artacak.

BALIK

Göz önünde olacağınız ortamlarda işlerinizi kolayca toparlayabilirsiniz. Yakın çevrenizin parasal isteklerine karşı gerçekçiliği elden bırakmayın. Bugün, sömürülmeye yatkınsınız.