Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

HANDE KAZANOVA / GAZETE HABERTÜRK

Bugün devreye giren Venüs- Satürn karesiyle, kendimizi mutsuz ve yalnız hissedebiliriz. Bazı ilişkilerde bitişler, sonlanmalar ve sıkıntılar görülebilir. Ayrıca bugün bir bakıma bazı duygularımızda abartılı durumlar devrede olacak. Fikirlerimiz için çabuk ve etkili bir şekilde hareket etmeyi bileceğiz. Ayrıca bugün itibarıyla Satürn gerilemeye başlıyor. Birkaç ay boyunca sorumlu olduğumuz alanlarda bazı aksilikler ve yavaşlamalar oluşabilir.

KOÇ

Bugün itibarıyla kariyerinizde olayları gözlemleyeceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Eğitim veya seyahat sorumluluklarınız üzerinizde gerilim ve sıkıntı oluşturabilir. İlişkilerinize dikkat edin.

BOĞA

Önemli parasal girişimlerden uzak durun. Sosyal ortamlarda ve aşk hayatınızda abartılı davranmayı seveceksiniz. Bugün, kafanızdaki planları uygun hale getirmek için uğraşabilirsiniz.

İKİZLER

Özel hayatınızda sizi zorlayan durumlar olacak. Göz önünde olacağınız yerlerde, sevdiğiniz insanla sorunlara ve ilişkinizin zor bir noktaya taşınması gibi etkilere karşı dikkat edin.

YENGEÇ

İşle ilgili konularda daha önceden çok iyi anlaştığınız iinsanlarla olan ilişkilerinizde birtakım sıkıntılar ve kopmalar söz konusu olabilir. Kendinizi bir anlamda yalnız hissedeceksiniz.

ASLAN

Bugünden sonra belki de çok hızlı adımlar attığınız işinizde yavaşlamalar hissedebilirsiniz. Maddi konularda bazı çıkmazlara açıksınız. Harcamalarınızı daha kontrollü yapmaya çalışın.

BAŞAK

Bir ilişkinin sonlanmasına, ilişkide tansiyonlu durumların ortaya çıkmasına karşı dikkatli olun. Kendinizi yalnız hissedebilir, ailevi sorumlulukları sadece sizin üstlendiğinizi düşünebilirsiniz.

TERAZİ

İş hayatınızda zorlanabilirsiniz. Sıkıntılarınızı göstermek istemeyeceksiniz ama içten içe bir hayatın sizi zorladığını düşünebilirsiniz. Sağlıkla ilgili konularda da sorunlar devreye girecek.

AKREP

Hem aşk hem iş ilişkilerinizin bozulma ihtimali olabilir. Aşırı iyimserlikle hareket etmeyin, riskli işlerden kaçının. Girişimlerinizi kullanmak adına bazı fikirlerinizi ortaya dökeceksiniz.

YAY

Aile hayatınızda sıkıntı yaşamaya açıksınız. Ailenizden bazı insanlarla anlaşmanız kolay olmayacak. Kendinizi yalnız hissedeceksiniz. Bu süreçte olayları gözünüzde çok büyütmeyin.

OĞLAK

Bazı ilişkilerinizde sonlanmalar, sıkıntı ve problemler oluşabilir. Olayları biraz daha gözlemleyerek yolunuza devam etmeli, ortaya çıkan problemlerde asıl konunun ne olduğunu bilmelisiniz.

KOVA

Kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Parasal konularda zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Sosyal çevrenizle beraber harekete geçeceğiniz konularda hırslarınızı ortaya koyabilirsiniz.

BALIK

Gün içinde bazı noktalarda özellikle de toplum önünde kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Bu süreçteki yalnızlığınızı daha sosyal olarak ya da müzik dinleyerek aşmayı deneyebilirsiniz.