FENERBAHÇE HABERLERİ

19 OCAK 2017
ÖNE ÇIKANLAR

Fenerbahçe eski yöneticisi ve 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Ali Koç, derneğin Premier Lig eski CEO’su David Dein’i konuk ettiği panelde yapılacak ilk kongrede Fenerbahçe başkanlığına aday olacağını resmen açıkladı.

Adaylığını alkışlar arasında açıklayan Koç, “Geçen sene mayıs ayında bir sözüm vardı. Sonra abimi kaybettik. Yalnız bu geldiğimiz noktada, kongre olduğu takdirde en azından 2018 mayıs ayındaki olağan kongrede şartlar ne olursa olsun bir kere adaylığımı koyup seçime girmek istiyorum. Yöneticiyken de, taraftarken de, işler kötü giderken, kulübümüz sıkıntıdayken, olumsuz tecrübeler yaşarken kongre çığırtkanlığı yapmak ne benim fıtratımda var ne de bunu tasvip ediyorum. Onun için sezon daha yeni başlıyormuş gibi dört kolla sarılmamız lazım” dedi.‘ANCA BERABER KANCA BERABER’
Birlik çağrısı da yapan Ali Koç, “Tribünün bu hali kabul edilebilir değil. Şartlar ne olursa olsun, o yüzden sezon yeni başlıyormuş gibi çubukluya sahip çıkmamız lazım. Sonuçta hepimizin ortak sevdası paydaşı, çubuklu. O yüzden birbirimize zarar vermeyelim. Yönetimimiz ne zaman uygun görürse o zaman kongre olacaktır. 2018 mayıs ayında zaten olağan kongremiz var. Bunun dışında da kulübümüzü camiamızı sıkıntıya sokacak televizyondaki ciğeri beş para etmez adamlara malzeme verecek konuma gelmeyelim. Anca beraber kanca beraber” ifadelerini kullandı.

AZİZ YILDIRIM NE DEMİŞTİ?
Fenerbahçe başkanlığına adaylığını koyacağını söyleyen Ali Koç için başkan Aziz Yıldırım önemli göndermelerde bulunmuştu... Başkan Yıldırım, Yüksek Divan kurulu toplantısında Koç’u hedef alarak, “Biz seçimle geldik, seçimle gideriz. ‘Aday olmasın’ diyorlar. Cumhurbaşkanı Tayyip Bey’e diyebilir misin ‘Aday olma’ diye. Hakkınız var mı? Aday olmak istiyorlarsa şart koşmayacaklar. Kendine güvenen gelecek” ifadesini kullanmıştı. 

ALİ ŞEN: KOÇ, ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONU YAPABİLİR
Ali Koç’un kararı sonrasında Telegol’ün canlı yayınına bağlanan Fenerbahçe eski başkanlarından Ali Şen, “Ben Ali Koç’un Fenerbahçe’yi Şampiyonlar Ligi şampiyonu yapabileceğini düşünüyorum. Şampiyonlar Ligi şampiyonu yaptıktan sonra, Dünya Kulüpler Şampiyonası’nı kazandırmasını bekliyorum. Biz efsane bitsin istemiyoruz, bir efsane daha doğsun istiyoruz. Ali Koç’un başkanlığa gelmesi benim rüyamdır ve rüyam da gerçekleşiyor. Biliyorum ki takıma başarıyı getirecektir” ifadesini kullandı.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
 • Misafir 25 Ekim 2016 Salı 00:42
  Bu adam gerçek fenerli
 • Misafir 24 Ekim 2016 Pazartesi 23:51
  Bir iş adamının yapmaması gerekeni yapıp fanatizmin olduğu futbola giriyor. Muhtemelen Fenerbahçe için yararlı olur fakat ne yazık ki Koç markası için yıpratıcı bir süreç olacak
 • Misafir 24 Ekim 2016 Pazartesi 23:48
  başkanlık yakışır ali beye, koç gibi de başkan olur.
 • Misafir 24 Ekim 2016 Pazartesi 23:42
  holdingden gitsinde nereye giderse gitsin diye yollamışlar işte :)
 • Misafir 24 Ekim 2016 Pazartesi 22:40
  Beklenen oluyor sonunda ali koç sana yakisani yapiyorsun
 • Misafir 24 Ekim 2016 Pazartesi 22:14
  koç gibi başkan yakışır
 • Misafir 24 Ekim 2016 Pazartesi 22:13
  Sen baskan ol Galatasaraylilar koctan birsey alirmi
 • Misafir 24 Ekim 2016 Pazartesi 22:10
  başkan sanada bu yakışır yolun açık olsun
 • Misafir 24 Ekim 2016 Pazartesi 22:05
  Baskanim daha erken daha erken sana ihtiyacimiz var
 • Misafir 24 Ekim 2016 Pazartesi 21:56
  fenerbahçenin sana ihtiyacı var.allah yolumuzu açık etsin.şimdiden teşekkürler sn.ali koç.
Kalan karakter : 300