Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Yaşam İlişkiler Aldatan erkek belirtileri nelerdir? Aldatan erkeğin hal ve hareketleri
    1

    Karakterine ayrıkı davranışta bulunuyorsa

    Sevgilinizin yorgunken, acıkmışken, stresliyken, uykusuzken, mutluyken nasıl davrandığını biliyorsunuzdur. Eğer tepkilerini normalin dışında vermeye başladıysa, bir şeylerden şüphelenebilirsiniz.

    2

    Örneğin, normalde kapı kapama huyu yokken, bir anda kapamaya başladıysa, banyoda normalden fazla zaman geçiriyorsa bazı sinyaller alabilirsiniz.

    3

    Görünüşüne özen göstermeye başladıysa

    Elbette görünüşüne özen göstermek her birey için hoş bir şey fakat olağan dışı bir hareket başladıysa, orada bir sorun var olabilir...

    4

    Dişlerini beyazlatmak, parfümünü değiştirmek, giyim tarzını gözden geçirmek gibi farklılıklar genelde aldatan erkeklerin yaptığı hareketlerden birkaçı...

    5

    İltifat yağmuruna tutuyorsa

    Durduk yere iltifatlar yapmaya başladıysa, hangi dağda kurt öldüğünü sormanız faydalı olabilir. Çünkü aldatan erkeklerin %66'sı suçluluk hissettiği için karşısındakini övmeye başlar.

    6

    Uzak davranıyorsa

    Sizi kendinden uzaklaştırmaya, iç dünyasından uzak tutup içine kapalı bir tutuma büründüyse, yolunda gitmeyen bir şeyler olabilir.

    7

    Önce kendinizi tartmanız onu kıracak bir şey yapıp yapmadığını düşünmeniz, sonra da onunla konuşarak neden uzak davrandığını sormanız akıllıca olacaktır. Nedensiz uzaklaşmalar, başkasıyla yakınlaşmanın sinyali olabilir...

    8

    Artık yakınlık kurmak istemiyorsa

    En son ne zaman cinsel olarak yakınlaştığınızı hatırlamıyorsanız, işler vahim bir boyut almış demektir. Birey için bir ihtiyaç olan cinselliği, başka bir partnerle yaşıyor olabilir.

    9

    Herhangi bir sağlık problemi olmadığından emin olun ve sonra neden cinsellik yaşamadığınızı sorgulayın. Alacağınız cevap sizi bir şeyler konusunda emin kılacaktır.

    10

    Sizi kendisini aldatmayla suçluyorsa

    Şaşırtıcı olabilir ama genelde aldatan taraf, karşısındakini aldatmakla suçlar. Bu sayede siz onu aldatmadığınıza ikna etmek için elinizden geleni yaparken, o da kendince haklı olarak sizden uzaklaşabilir.

    11

    Hatta aldattığı için kendini haklı görebilir ve asıl kendisinin aldattığı gerçeğinin asla ortaya çıkmayacağını düşünür... Sizi durduk yere aldatmakla suçlayan bir partnerden koşarak uzaklaşabilirsiniz...

    12

    Size yalanlar söylüyorsa

    Nerede olduğu, kiminle olduğu, ne yaptığı konusunda yalanlarını yakalamaya başladıysanız tehlike sinyalleri çalıyor. Bazen yalan söyleyen insanlar, gereksiz bir şekilde fazla bilgi verirler. Aklınızda hiçbir soru işareti bırakmayacağını düşünmek, bu davranışın çıkış noktasıdır.

    13

    Durduk yere kavga çıkarıyorsa

    Olu olmadık şeylerden kavga çıkmaya başladıysa, ilişkinizi gözden geçirmenin zamanı gelmiştir.

    14

    Gittiğiniz restoran seçimi, dinlediğiniz müzik, geç kalmalarınız artık onun gözüne batmaya başladıysa, tehlike çanlarına kulak verebilirsiniz.

    15

    Size başka bir isimle seslendiyse

    Sevgilinizin aklını karıştırıp, size başka bir isimle seslenmesine neden olacak ne olabilir ki? Freudyen olarak baktığımız zaman, yanlışlıkla söylediği isim, içinde sürekli tekrarladığı isim olabilir.

    16

    Son zamanlarda aldatanları kınıyorsa

    Birden bire aldatan insanlar hakkında konuşup, onları ne kadar ayıpladığını anlatmaya başladıysa, ne olduğunu sorabilirsiniz.

    17

    Aldatmak elbette kötü bir şeydir ama ne oldu da bu kadar ateşli bir şekilde aldatmayı kötülemeye başladı? Yoksa yolunda gitmeyen bir şeyler mi var?

    18

    Partnerini aldatan arkadaşlarla görüşüyorsa

    Bu aralar bir anda sevgilisini aldattığını bildiğiniz arkadaşlarıyla daha fazla zaman geçirmeye başladıysa, bu samimiyetin sebebini sorun. Ne oldu da bir anda bu insanlara yakınlık duymaya başladı? Aldatan erkeklerin %80'i aldatan arkadaşlarıyla daha fazla görüşüyor...

    19

    Sizi huzursuz eden bir şeyler varsa

    Kadınların önsezileri genelde güçlüdür; hislerinize güvenin. Eğer sizi şüphelendiren, huzursuz eden bir şeyler varsa üzerine gidin. Ortalığı bulandırmadan, sessiz sakin bir şekilde sizi şüphelendiren şeyleri araştırın.

    20

    Özeline saygı beklemeye başladıysa

    Bir anda telefonunu saklar, sosyal medya hesaplarını gizler hale geldiyse, açıklaması da özel hayatına saygı beklemekse, neyin değiştiğini sorun.

    21

    Gelen mesajları hemen siliyorsa, ikinci bir mail adresi açıyorsa tahminleriniz doğru olabilir.

    Haberi Hazırlayan: Bilge Tunçer

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ