Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Demet Özdemir'den son dakika Oğuzhan Koç açıklaması: Yazılanlar gibi değil!
    1

    Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; Son dönemin popüler oyuncularından Demet Özdemir, Beylerbeyi'nde objektiflere takıldı. Özdemir, Oğuzhan Koç ile uzun süredir aşk yaşadıkları yönündeki haberlere açıklık getirdi.

    2

    Özdemir, "İlişkimiz çok yeni, her şey yolunda. Oğuzhan ile iki aydır birlikteyiz. Yazılanlar gibi uzun süreli bir ilişki değil." ifadelerini kullandı.

    Sevgilisi Oğuzhan Koç'a övgüler yağdırmayı ihmal etmeyen oyuncu, "Oğuzhan'ın sesini çok seviyordum. Zaten bütün şarkıları çok güzel. Son çıkan şarkısı (Hepsi geçiyor) en sevdiğim olabilir." dedi.

    3

    İHANET İDDİALARI

    Özdemir, 2017’de Oğuzhan Koç'un programına katılmıştı. Ünlü oyuncu, Oğuzhan Koç’u 4 Eylül 2019’da verdiği konsere de yalnız bırakmamıştı. Konsere o dönem Koç'un sevgilisi Yağmur Tanrısevsin de katılmıştı. Konserden 3 ay sonra ikili ayrılık kararı aldı.

    Yağmur Tanrısevsin ile Ekim 2019'da ayrılan Koç'un, bir ay sonra Emirgan'da Demet Özdemir ile görüntülenmesi ihanet iddialarını da beraberinde getirdi.

    Aynı mekandan çıkan ikiliden Demet Özdemir, kısa bir süre sonra yolda taksiden inip, Koç'un aracına binmişti.

    İkili, beraber şarkıcının Beykoz'daki evine giriş yapmıştı.

    4

    Bu gelişmeler üzerine Yağmur Tanrısevsin, sıkı dostu olan Demet Özdemir'i sosyal medyada takipten çıkmıştı.

    5

    'AŞK BOMBASI'

    İki ay önce Çeşme’de gözlerden uzak tatil yapan çiftten Demet Özdemir, aşk sorularına, “Evet, fotoğraflarımızın çekildiği doğru. Yeni yılın aşk bombası dersiniz artık” demişti.

    6

    'AŞKA KÜSMEDİM'

    Oğuzhan Koç, yaklaşık dört yıllık birliktelik yaşadığı oyuncu Yağmur Tanrısevsin ile yollarını ayırmasının ardından, "Aşka küsmedim, aşka küsülür mü hiç? Hayat devam ediyor" açıklamasını yapmıştı.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ