Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

    TÜMSİAD Düzce Şubesi tarafından düzenlenen “Rekabette İnovasyon ve Dijital Pazarlama” başlıklı söyleşi, Düzce Üniversitesi İstiklal Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

    Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren TÜMSİAD Düzce Şube Başkanı Ömer Gürler, teknolojik gelişmelerle yaygınlaşan internet kullanımının inovasyon ve dijitalleşmeyi de beraberinde getirdiğini ifade etti. Dijital pazarlama faaliyetlerinin artmasıyla birlikte dijital pazarlamanın işletmeler için stratejik bir araç haline geldiğini belirten Ömer Gürler, programda emeği geçenlere teşekkür etti.

    Moderatörlüğünü Düzce Üniversitesi’nden Dr. Öğr. Üyesi Okan Bütüner’in yaptığı söyleşide; Düzce Üniversitesi DÜBİT Müdürü ve Çevre ve Sağlık Teknolojilerinde İhtisaslaşma Koordinatörü Prof. Dr. Halil İbrahim Uğraş, Hepsiburada.com Satış Geliştirme Müdürü Ziya Kızıltan, İdeasoft Stratejik Pazarlama Uzmanı Gizem Aksay, tatil.com eski Dijital Pazarlama Müdürü Çağrı Güler dijital pazarlama teknolojik gelişmeler konusunda bilgi ve deneyimlerini paylaştılar.

    Prof. Dr. Halil İbrahim Uğraş, “İnovatif bakış açısı için kimsenin öngörmediği alanlara girmeniz lazım. Öğrencilik zamanımızda kaynak bulmak ve bilgiye ulaşmak çaba ve emek gerektiriyordu. Şimdi elimizin altında binlerce makale ve bilimsel yayına ulaşma imkanımız var” diyerek bilginin olduğu kadar inovatif bakış açışı ve çalışmanın da önemine değindi.

    Hepsiburada.com Satış Geliştirme Müdürü Ziya Kızıltan; nasıl eticarete atıldığını, hangi zorluklarla karşılaştığını anlatarak öğrencilere eticaret hakkında önemli bilgiler paylaştı. İdeasoft Stratejik Pazarlama Uzmanı Gizem Aksay, eticarette Türkiye’nin yerini aktararak, eticaret yapan müşteri grafiklerini ve müşteri memnuniyeti tablolarını paylaştı. Tatil.com eski Dijital Pazarlama Müdürü Çağrı Güler ise gelecekteki eticaretin ulaşacağı konumdan bahsetti.

    Söyleşi, plaket takdimi ve toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

    Anadolu Ajansı ve DHA tarafından geçilen tüm Düzce haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Düzce Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

    Günün Önemli Manşetleri

    Benzer Haberler