Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Ekonomi Teknoloji İnternet Veeam Türkiye’de üst düzey atama - Teknoloji Haberleri

    Şirketlerin kesintisiz çalışabilmesine yönelik çözümlerin yenilikçi tedarikçisi Veeam Software, Türkiye’deki yönetim ekibini güçlendiriyor. Ozan İnan’ın Ülke Müdürü olarak atandığı ve Türkiye’de 480’i aşkın ProPartner ve 3 bine yakın müşteriye sahip olan Veeam, Türkiye pazarındaki güçlü bölgesel büyümesini devam etmeye odaklanıyor. İnan bu yeni görevinde bölgesel ekosistemin ihtiyaçlarını analiz ederek şirketlerin kesintisiz çalışma konusunda artan taleplerini karşılamaya yardım edecek ve Türkiye’deki modern şirketlerin erişilebilirlik çözümlerinden talep ettiklerini elde etmelerini sağlayacak.

    BT sektöründe 18 yıllık bir tecrübeye sahip olan Ozan Inan, Veeam Türkiye ekibine katılmadan önce IBM Türkiye’de satış direktörlüğü ve ardından da genel müdür yardımcısı olarak görev yapmıştı.

    OZAN İNAN KİMDİR?

    ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmasının ardından kariyerine Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Yapı Kredi’de kıdemli yazılım geliştiricisi olarak başladı. Yapı Kredi’den sonra sırasıyla Avaya, Alcatel, Alcatel-Lucent Enterprise ve Alcatel-Lucent’te (RFS) Saha Satış ve Kanal sorumluluğundan Türkiye ve Azerbaycan - Şirketlere Yönelik Ülke Satış Yöneticiliği’ne, ardından da MEA Bölge Satış Direktörlüğü’ne kadar birçok farklı görevde bulunmuştur.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ