Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik, Tarık Ünlüoğlu, Kenan Çoban ve Turgay Tanülkü gibi isimlerin rol aldığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 85. bölümü ile izleyicisiyle buluşmuştu. Son bölümün ardından dizinin sıkı takipçileri internet üzerinden "Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 86. bölüm fragmanı yayınlandı mı?" aramasını yapıyor. Peki, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 86. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 86. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi dün (salı) akşam 85. bölümü ile izleyicisiyle buluşmuştu. Dizinin bitiminden hemen sonra izleyiciler "Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 86. bölüm fragmanı yayınlandımı?" sorusunun cevabını arıyorlar. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 86. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayıncı kuruluş tarafından Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 86. bölüm fragmanı yayınlandığı zaman haberimizde yer alacaktır.

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 85. BÖLÜM ÖZETİ

Hızır Çakırbeyli en büyük darbeyi hiç beklemediği yerden almıştır. Zeynep'in ölümünün arkasından Nevzat'ın çıkması hem Çakırbeyli ailesinin hem de Ünal Kaplan'ın masasının akıbeti açısından büyük önem taşır. Yüzleştiği gerçekle yıkılan Hızır'ın şahsi bir zafiyet göstermesi halinde ortalık toz duman olacaktır.

Bu yüzden Ekrem başta olmak üzere tüm masa üyeleri kendilerini kurtarmak için harekete geçerler. Masanın Hızır'dan gizli yaptığı planlardan nasibini alan ilk kişi Mürsel olacaktır. Kurduğu oyunda asıl köşeye sıkışan Nevzat'ın ise başına geleceklerden nasıl kurtulacağı merak konusudur.