Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı, geçtiğimiz Cumartesi günü ekrana gelen 28. bölümün ardından izleyiciler tarafından bekleniyordu. İzleyicilerin meraklı bekleyişi sona erdi ve fragman yayınlandı ve izleyiciler yeni bölümü beklemeye başladı. İşte Fazilet Hanım ve Kızları 29. yeni bölüm fragmanı...

FAZİLET HANIM VE KIZLARI 29. BÖLÜM FRAGMANI

Yayınlanan fragmanda Fazilet'in "Sen beni can evimden vurdun, ama dur Fazilet daha yeni başlıyor. Bu hayatta herkesin bir gizlisi saklısı vardır, kimininki benim gibi ortadadır, kimininki dekuytudadır. Ama biz onun kuytularına gireceğiz." sözleri büyük merak uyandırdı.

Öte yandan Yağız'ın "Ben sabırlıyım, kandırıldığımda öyle bir zaman beklerim ki, gerçekleri yalancının suratına çarparım" sözleri de izleyicilerin dikkatini çekti.

Fragmanın son sahnesinde ise Fazilet'in kamera kaydı yaparak bir odaya girmesi ve verdiği şaşkın tepki izleyicilerde büyük merak uyandırdı.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Fazilet Hanım ve Kızları'nın 28. bölümünde;

Fazilet ve Hazan, Ece’nin masumiyetini kanıtlamaya çalışırken, Yağız kafasındaki soru işaretlerinin peşindedir. Hazan, karanlık günlerden Sinan’la birbirlerine tutunarak geçeceklerine inanırken onu ağır bir hayal kırıklığı beklemektedir. Sinan’dan beklediği desteği bulamayan Hazan, yanında bir kez daha Yağız’ı bulur.

Sinan ve Yağız, babalarına kurulan tuzakta tamamen ayrı saflara ayrılırken Gökhan da Yasemin’le yaşadığı kanlı yüzleşmenin ardından yol ayrımındadır. Geçmişten gelen büyük bir hata, Gökhan’ın yapacağı kritik seçimi daha da karışık bir hale getirir. Fazilet, kızının özgürlüğü için çırpınırken, Ece cezaevinde yaptığı hatalarla ağır bir yüzleşme içindedir. Dışarıda, özgürlüğü için verilen kıran kırana savaşa karşın, Ece’nin seçimi herkesi şoke eder.

Ece, kendini cezalandırarak sessizliğe gömülürken, Selin Ece’nin kaderini adalete bırakmayacak kadar nefret doludur. Sinan ve Yağız arasında, ayrı saflarda olmanın gerilimi giderek yükselirken, Hazan Sinan’la arasına kalın bir duvar örer. Mahkeme günü, hafızalardan silinmeyecek olaylarla gelirken, hem Fazilet hem de Egemen’ler cephesi, Gökhan’ın attığı büyük adımla neye uğradıklarını şaşıracaktır.