Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

BAŞIMIZA NELER GELECEK?

BUGÜN gökyüzünde oluşan Merkür-Venüs kavuşumuyla, daha önceden düşündüğümüz ama tamamlayamadığımız konu ve olaylara yaklaşımımız her zamankinden daha doğru olabilir. Önemli konuşmalar yapabilir ve işlerimizdeki bazı sorunları kolaylıkla çözüme ulaştırabiliriz.

İletişim sıkıntısı yaşadığımız insanlarla köprü kurmak için bugünün enerjisinden faydalanmalıyız. Onlara empatiyle yaklaşalım. 

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

Ortaklaşa para konularında ilişkilerinizi kullanarak ilerleyeceksiniz. Sorumluluklarınızı bilin. Sıkıntıları güzel konuşmalarla giderebilirsiniz. 

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU          

Bugün, özel hayatınızda güzel programlar devrede olacak. Sevdiğiniz insanla parasal konularla ilgili çok önemli konuşmalar yapacaksınız. 

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

Ortaklaşa para alanlarınızdaki düzenlemeleri ihmal etmeyin, buna göre harcamalarda bulunun. İletişim sıkıntılarınız geride kalacak. 

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU     

Bugün, davranışlarınızı ve alışkanlıklarınızı değiştirme isteğiniz yüksek olacak. İş hayatınızda bazı düzenlemelere ihtiyacınız var. 

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU   

Duygularınızı ailenize göstermekten vazgeçmeyin. İş alanlarınızda ilginç gelişmeler var. Hayatı daha keyifle algılamaya doğru gidiyorsunuz. 

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

Yakınlarınızla bir arada olmanın keyfini çıkaracaksınız. Aşk hayatınızda güçlü duygular altındasınız. Ailenizle sorunlarınızı giderebilirsiniz. 

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

Parasal konularla ilgili ciddi konuşmalar gündeme gelebilir. Kararsızlığınızı ailenize danışarak yeneceksiniz. İletişimsel sorunlarınızı çözün. 

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

Yapmak istediklerinizle ilgili olarak kendinizi biraz yalnız hissedebilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili hayal kurmak sizi çok mutlu ediyor. 

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU     

Kontrolünüz dışında gelişen her olayda paniğe kapılmayın. Ailenize karşı fedakârlıklarınız yüksek olacak. Hayatınızı gözden geçirmelisiniz. 

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU    

Özel hayatınızdaki güzelliklerin değerini bilin. Sevdiğiniz insan sosyal çevrelerde keyfinizi artırabilir. Çözmeniz gereken işleri halledeceksiniz. 

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU    

İş ve para konularında şansınız yüksek olacak. Kreatif işlerinizde parasal karşılıklar alabilirsiniz. Eski konuları açıklığa kavuşturmalısınız. 

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU       

Çevrenizdeki insanların size öğreteceği çok güzel şeyler olabilir. Kendinizi onlara açın. Özel hayatınıza daha fazla zaman ayırmanız gerekiyor.

 

 Hande Kazanova / HT MAGAZİN