Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

AY BİZE NELER FISILDIYOR?

BUGÜN Ay, Yay burcunda olacak. Sırt, siyatik ve varis ağrıları azabilir. Protein ağırlıklı beslenmek vücudumuza iyi gelecek. Ayrıca bol meyve tüketmek de yararımıza olacak. Isınmadan spor yapmaktan kaçınmalıyız. Fikir alışverişleri, seyahatler, bilgi ve beceri isteyen her iş için uygun bir gün olacak. 

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

Bugün, çok önemli kararlar almaktan kaçının. Keyfinizi artıracak aktiviteler içinde olun. Bu aralar her şeyi farklı gözlerle değerlendiriyorsunuz. 

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU          

Büyük bir eşya alacak veya bir borcun altına gireceksiniz. Önemli kararlardan uzak durun. Hissiyatınız size yol gösterebilir. Kafanız karmaşık olabilir. 

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

Güne, sevdiğiniz insanla paylaşımlarınız aktif olarak başlayacaksınız. Birlikte güzel planlar yapabilirsiniz. Sizi kişisel olarak ilgilendirecek kararlar almayın. 

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU   

Sabah saatlerinde kararsızlıklarınız yüksek olabilir. Planlar için önemli kararlar almayın. Bugün yaşayacağınız bazı olaylar size önemli ipuçları verebilir.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU    

Hobilerinizle ilgilenebilirsiniz. Dış ortamlarda bulunmak sizi heyecanlandırabilir. Her konuda mantığınızla hareket etmek size çok şey kazandıracak.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU   

Evinizle ve ailenizle ilgili olaylarla ilgilenmeniz gerekebilir. Bugün önemli işlerden kaçınmalısınız. Parasal hesaplar üzerine eğilmek yararınıza olacak. 

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

Yakın çevre iletişiminize vakit ayırın. İnsanlardan alacağınız etkileri kendi hayatınıza geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla iletişiminiz size ilham verebilir. 

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

Yapılması gereken günlük işlerinizi rahatça halledebilirsiniz. Gözünüzü dört açın ve riskli işlerden uzak durun. Sosyal çevreniz size destek verecek. 

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU     

Aktif bir gün geçirebilirsiniz. Hayatınızı değiştirmek ve ilerletmek için atmanız gereken önemli adımlar varsa, yarın oluşacak yeniayı beklemelisiniz. 

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU     

İletişim halinde olacağınız insanlardan etkileneceksiniz. Evinizde kendinizi huzurlu hissedeceksiniz. Etrafınızdaki olayları farklı gözlerle görüyorsunuz.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU   

Sosyal ilişkileriniz arasındaki dengeyi bu aralar çok iyi sağlamanız gerekiyor. Geleceğinizi şekillendirmelisiniz. Bunun için yarın oluşacak yeniayı bekleyin. 

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU        

Kalabalık yerlerde bulunabilirsiniz. Parasal konularda ilginç konuşmalar gündemde olabilir. Önemli kararlarınızı yeniay ve sonrasına bırakmalısınız.

 

Hande Kazanova / HT MAGAZİN