Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Heidi Klum: Partnerliği deneyimliyorum - Magazin haberleri
    1

    Dört çocuk annesi Heidi Klum ile nişanlısı Tom Kaulitz'in geçtiğimiz yıl şubat ayında evlendiği ortaya çıkmıştı.

    2

    46 yaşındaki model, bu ilişkisinin diğerlerinden farklı olduğunu belirtti.

    3

    Klum, “Eskisinden çok daha mutluyum. O, her konuda tartışabileceğim ve sorumluluklarımı paylaştığım biri..." dedi.

    7

    18 yaşındayken bir arkadaşının ısrarlarıyla bir magazin kuponunu dolduran Klum, kendini "Model 92" adlı yarışmada buldu. Aynı yıl okulu bitirdi. Bir süre Almanya'da ve çevre ülkelerde modellik yapmaya başladı. Daha sonra ABD’ye taşındı, Miami ve Florida'da yaşadı ancak fazla göze çarpmadı.

    8

    Florida ve Miami'de önemli bir başarı elde edemeyen Klum, New York'a taşındı. 1998 yılında Sports Illustrated dergisinin bikini sayısının kapağına çıkması ve ardından dünyaca ünlü iç giyim markası Victoria’s Secret ile anlaşma imzalamasıyla büyük bir hızla dünya çapında üne kavuştu.

    9

    Klum, adım attığı başka bir alanda, "Project Runway" ve "Germany’s Next Top Model" isimli reality şovların yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendi. Aralık 2004’te Amerika’da yayına başlayan "Project Runaway"de, moda tasarımcıları birbiriyle yarışıyor ve New York Moda Haftası’nda tasarımlarını sergileyebilmek için çalışıyorlardı.

    10

    Klum, aynı zamanda sanatçılık yönünü de öne çıkardı; tablolarının birçoğu Amerikan sanat dergilerinde boy gösterdi. "Köpekler ve Kelebekler" adını verdiği, 11 Eylül saldırılarının ardından arama köpeklerinin önemini anlattığı heykeli yaptı. Modeli adını taşıyan bir gül bile mevcut! Almanya’da "Heidi Klum gülü" olarak biliniyor.

    11

    Heidi Klum, Kasım 2006’da ilk single albümü "Wonderland"i piyasaya sürdü.

    12

    Bu albümden elde edilecek gelirler ise modelin doğduğu yer olan Bergisch Gladbach’taki bir çocuk sığınağına bağışlanıyor.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ