Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

23 Temmuz Cumartesi (yarın akşam) yapılması planlanan Joss Stone konserinde mekan değişikliği yapıldı. Konser, KüçükÇiftlik Park yerine Zorlu PSM Ana Tiyatro'da gerçekleştirilecek.

İKSV Medya İlişkileri tarafından yapılan açıklama şu şekilde:  

23 Temmuz Cumartesi akşamı KüçükÇiftlik Park’ta yapılacağı duyurulan Joss Stone konseri, Zorlu PSM Ana Tiyatro’da gerçekleştirilecektir. Saat 19.30’da Grup Ses Beats’in DJ setiyle başlayacak gece saat 21.00’de Joss Stone’un konseriyle devam edecek. Yeni düzende, var olan bilet kategorileri göz önünde bulundurularak numarasız oturmalı yerleşim uygulanacaktır. Bilet iadesi yapmak isteyen izleyicilerimiz Biletix ve İKSV’ye başvurabilirler.

25 Temmuz Pazartesi akşamı Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi'nde yapılacağı duyurulan Allan Harris, Roy Hargrove, Roberta Gambarini ve TRT Hafif Müzik ve Caz Orkestrası konseri saat 21.00’de Zorlu PSM Ana Tiyatro’da gerçekleştirilecektir. Yeni düzende, var olan bilet kategorileri göz önünde bulundurularak numarasız oturmalı yerleşim uygulanacaktır. Bilet iadesi yapmak isteyen izleyicilerimiz Biletix ve İKSV’ye başvurabilirler.

ENKA AÇIKHAVA KONSERLERİNİN DE TARİHLERİ DEĞİŞTİ

28. Yıl ENKA Kültür Sanat Açıkhava Buluşmaları kapsamında 22 Temmuz’da düzenlenmesi planlanan Levent Yüksel konseri 23 Ağustos Salı; 25 Temmuz’da yapılması planlanan Şevval Sam & Kurtalan Ekspres konseri 22 Ağustos Pazartesi; 29 Temmuz’da yapılması planlanan Cahit Berkay & Anadolu Senfoni Orkestrası konseri 26 Ağustos Cuma tarihine ertelendi. Biletler bu tarihlerde de geçerli olacak