Hande Yener, bir saate yakın alışveriş yaptı
Oyuncu ve model Ümit Cem Şenol'la yeni bir aşka yelken açan Hande Yener, önceki gün Akmerkez'de objektiflere yansıdı
Giriş: 27.10.2016 - 11:31 Güncelleme: 27.10.2016 - 11:31
![Kışlık yorgan alışverişi](/images/dummy/placeholder-image.gif)
Ev eşyaları satan bir mağazaya girerek bir saate yakın alışveriş yapan Yener, ‘C’ yazan kolyesiyle dikkat çekti. Alışveriş sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan Yener, “Çeyiz alışverişi mi?” şeklindeki soruyu kahkahalarla karşılarken , “Kış geldi diye battaniye, yorgan aldım” dedi.
Serkan ÖZTÜRK / HABERTÜRK MAGAZİN
GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ