Üye Girişi
Arama
Arama

HABERTÜRK SİNEMA PORTALI

Netflix'den yeni bomba: The Witcher
05 Eylül 2018 ÇarşambaGeralt of Rivia denince oyunseverlerin aklına elbette ki The Witcher geliyor. Netflix'in bu efsanevi oyunu dizileştirmeye karar vermesiyle hayranlarında sabırsız bekleyiş başlamıştı. Ama sürprizler bununla da bitmedi, Netflix asıl büyük bombayı bu rol için anlaştığı isim ile patlattı. Son dönemde Man of Steel, The Man from U.N.K.L.E. ve Justice League filmleriyle ün yapmış olan Henry Cavill bu kez Geralt of Rivia rolü ile karşımıza çıkacak!

The Witcher, 1980'lerde Polanya'lı yazar Andrzej Sapkowski tarafında yaratılmış ve kısa sürede büyük hayran kitlesine ulaşmış bir roman serisi olduktan sonra oyun sektörünün dikkatini çekerek o evrende de büyük bir fenomen haline gelmiştir. Açık dünyada oynanan oyun 400 saati aşan senaryosu ile oyunseverleri ekran karşısına adeta zımbalamayı başarmıştır.

Dizi aynı zamanda Cavill'in 2007-2010 yılları arasında rol aldığı Tudors dizisinden sonra televizyondaki yeni projesi olarak kayıtlara geçiyor.

Bakalım pilot bölümü dahil 9 bölümden oluşacak olan dizi, okur ve oyunseverlerde yarattığı bağımlılığı diziseverlerde de yaratabilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

 

Paylaş
Siz
Yorumunu yaz
2000
Misafir
06 September 2018 Thursday, 00:09
Bir Geralt değil
Cevap yaz
Yorumunu yaz
Kalan karakter : 2000
YENİ VİZYONDAKİLER
Mehmet Açar
Korku filmlerinin de “evreni” var
Copyright © 2017 - Tüm hakları saklıdır. Habertürk Gazetecilik A.Ş.