Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Fiskos Sertab Erener: Kırk yıllık Bodrumlu gibiyim - Magazin haberleri
    Sesli Dinle
    0:00 / 0:00

    Ünlü sanatçı Sertab Erener, Bodrum Antik Tiyatro sahnesinde hem coştu hem de coşturdu. Erener, biletleri günler öncesinden tükenen etkinlikte seyircilerini, "Bu yıl benim üçüncü konserim ve birkaç gün önce yaşadığım heyecanı tarif etmem imkansız. İnsan 40 yıldır şarkı söylüyor olsa bile, onun üzerine çalışmayınca kimliğini unutuyor ama bugün kendimizdeyiz. Ben kendimi en son elimde bez, ev siliyor olarak bırakmıştım. O yüzden şükürler olsun ki sizlerle birlikteyiz. Konser boyunca kendinizi koruyun, maskelerinizi ne olur çıkarmayın. Sizi çok özledim, yeniden hoş geldin Bodrum..." sözleri ile selamladı. Şarkıcı, geçmişten bugüne oluşturduğu özel repertuvar ile misafirlerine unutulmaz bir yaz akşamı yaşattı.

    REKLAM

    ÇEVREYE DUYARLI ÇAĞRI

    Konserinin finaline doğru konser alanını dolduranlardan özel bir ricada bulunan Sertab Erener, "Belediyede çalışan çok yakın arkadaşım var. Bakın, çöp toplayanların bir derdi var. Ne olur elinizdeki çöpü, şişenizi küçük bir torbaya alıp, buradan tertemiz ayrılırsanız çok mutlu olurum. Bu akşam bir şaşırsınlar." diyerek, çevreci bir çağrıda bulundu.

    Pandemi dolayısıyla Bodrum'a yerleştiğini de ifade eden sanatçı, "Yirmi yıl önce arkadaşlarımın tavsiyesi ile bir yatırım yapmıştım. Pandemi başladığından beri Bodrum'dayım. Tüm samimi dostlarım da burada. Artık sizlerden biri sayılırım." ifadeleriyle kendini kırk yıllık Bodrumlu gibi hissettiğini dile getirdi.

    Yaklaşık iki saat süren konser performansını alkışlar eşliğinde noktalayan Sertab Erener, sahneden seyircilerin tezahüratları eşliğinde indi.

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ