Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Siyah Beyaz Aşk 10. yeni bölümde neler yaşanacak? herkes bu sorunun yanıtını merak ediyor. Başrollerini İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay'ın paylaştığı Siyah Beyaz Aşk dizisi, bu akşam 10. bölümü ile izleyicisiyle buluşacak. 10. bölümde Ferhat tanımadığı düşmanları ile karşı karşıya kalır. Peki, Siyah Beyaz Aşk 10. bölümde neler yaşanacak? İşte Siyah Beyaz Aşk 10. bölüm fragmanı ve özeti...

SİYAH BEYAZ AŞK 10. BÖLÜM FRAGMANI

Siyah Beyaz Aşk 10. bölümde;

Ferhat ve Cüneyt, Şahin’in adamları tarafından sarılmış, çıkış yolu aramaktadır. Aslı, Ferhat’ın başının belada olduğunu öğrenince hiç düşünmeden onun peşinden gider. Ferhat ise şimdi kim olduğunu bilmediği bir düşmanla karşı karşıyadır.

Bebeğin Gülsüm ve Cüneyt’in olduğunu öğrenen Abidin, Safiye ile yüzleşir. Kaderinin Abidin’in ellerinde olduğundan habersiz olan Gülsüm bebeğine kavuşabilecek mi?

Bütün oklarını Aslı’ya yönelten Namık, Aslı’yla karşı karşıya gelir. Aslı, Ferhat’a babasının Namık olduğunu söyleyip onu yaşadığı yalanın içinden çıkarabilecek mi?

SİYAH BEYAZ AŞK 9. BÖLÜM ÖZETİ

Yiğit’in evinin kurşunlandığı haberiyle deliye dönen Ferhat sorumlularını bulmak için harekete geçer! Ferhat’la birlikte adamların peşinden giden Cem’in yaralanması Aslı’yı çileden çıkarır. İkisi de kardeşleri için endişe etmektedir. 

Namık, Şahin’i durdurduğunu söylediğine göre bunu yapan kim? Namık mı yoksa Namık’ın hamlesini görmezden gelen Şahin mi? Şahin, Ferhat’ı yanına çağırır. Şahin, Ferhat’ın hayatındaki tüm yalanları anlatacaktır! 

SİYAH BEYAZ AŞK OYUNCULARI

İbrahim Çelikkol (Ferhat Aslan karakteri)

Birce Akalay (Aslı Çınar karakteri)

Muhammet Uzuner (Namık Emirhan karakteri)

Arzu Gamze Kılınç (Yeter Aslan karakteri)

Ece Dizdar (İdil Yaman karakteri)

Deniz Celiloğlu (Yiğit Aslan karakteri)

Cahit Gök (Cüneyt Koçak karakteri)

Uğur Aslan (Cem Çınar karakteri)

Sinem Ünsal (Gülsüm Aslan karakteri)

Kadriye Kenter (Handan Adaklı karakteri)