Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Gündem Politika Son dakika! MHP lideri Devlet Bahçeli'den sakal esprisi! 20 gün öldüğümü konuştular bir hafta da...

    MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, tedavisinin ardından 21 gün sonra Genel Merkeze gidişi sırasında sakal bırakması çok konuşulmuştu. Bahçeli, "20 gün hastalığımı konuştular, bir hafta da sakalımı konuşsunlar" dedi.

    Habertürk'ten Saliha Çolak'ın haberine göre, MHP lideri Bahçeli, tedavisinin ardından Genel Merkez'de 3 saat kalarak çalışmalarını sürdürdü. Bahçeli başkanlık divanı üyeleri, milletvekilleri ve yakın ekibiyle sohbet etti.Bahçeli'nin kurmayları, sağlığının ve neşesinin yerinde olduğunu vurguladı.

    "SAKAL DA HİKMET VARMIŞ"

    Kulislere yansıyan bilgilere göre, Bahçeli Bayburt ve Erzincan gezisi sırasında şifayı kaptığını söyledi. Soğukalgınlığı geçiren Bahçeli, tedavi gördüğü süreçte sağlığı hakkında sosyal medyada yazılanları yakından takip ettiğini gösteren espriler de yaptı.

    Kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen milletvekilleriyle birlikte poz veren Bahçeli, sakal bırakmasıyla ilgili, "20 gün hastalığımı konuştular, bir hafta da sakalımı konuşsunlar" dedi. Bahçeli, Başkanlık Divanı'ndaki tek sakallı yönetici olan Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım ile fotoğraf çektirirken de "Sakalda hikmet varmış, ben de bıraktım" diye espri yaptı.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ