Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Spor Futbol Süper Lig Fenerbahçe Mehmet Topal'dan Diego'ya destek - Fenerbahçe Haberleri

    Karşılaşma sonrası yayıncı kuruluşa konuşan Mehmet Topal, Takım halinde iyi mücadele ortaya koyduklarını söyledi. Güzel goller bulduklarını ifade eden Topal, “Gaziantepspor’u da tebrik ediyorum, ellerinden geleni yaptılar. Oynadığımız futbol golleri getirdi, goller geldikçe daha iyi oynadık ve galip geldik. Mutluyuz” dedi.

    “Oyunun sistemi hocamıza bağlı” diyen Topal, “Bizler profesyonel futbolcularız. Hoca hangi taktiği verirse onu en iyi şekilde yapmaya gayret gösteriyoruz. Hocanın sistem değişikliği oldu ve bu değişiklik iyi bir sonuç verdi. Önümüzde kalan zorlu 3 maçı da kazanıp şampiyon olmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

    Fenerbahçe taraftarının 12. Adam olduğunu ifade eden Mehmet Topal, Diego Ribas’ın ıslıklanmasıyla ilgili şu ifadeleri kullandı: “Onlar olmasa başarı olmaz. Her zaman bizi destekliyorlar. Artık bu olayı kapatmak lazım. Fenerbahçe forması altında mücadele eden hiçbir futbolcu ıslıklanmamalı. Diego takıma yardımcı olmaya çalışıyor. Çok zor 3 hafta var. Bu olay burada bitmeli. Taraftarlarımız desteğini eksik etmesi. Biz de elimizden gelenin en iyisini yapıp şampiyon olmak istiyoruz.”

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ