Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Osman Yereşen Tesisleri'nde bir araya gelen turuncu-beyazlılar, teknik direktör Engin İpekoğlu idaresinde çalıştı.

Antrenmanın ardından gazetecilere açıklamada bulunan İpekoğlu, çalışmalara başladıklarını, yapacakları transferlerle Adanaspor'un Süper Lig'de kalıcı olmasını sağlamayı hedeflediklerini söyledi.

Transfer çalışmalarının sürdüğünü ifade eden İpekoğlu, "Bugün 3-4 arkadaşımız eksik. Normal şartlarda burada olmaları gerekiyordu ama maalesef İstanbul Atatürk Havalimanı'ndaki terör olayından dolayı ulaşımla ilgili sıkıntı oldu. Arkadaşlarımız yarın sabahtan itibaren aramıza katılacak. Atatürk Havalimanı'ndaki terör saldırısında hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet diliyoruz." dedi.

Oyuncularının terör saldırısından etkilendiğini anlatan İpekoğlu, "Jose Ignacio, Megaye Gueye ile iki yeni transfer Ronei Gleison Rodrigues ve Rodrigo Longo Freitas da maalesef o anda havalimanındaydı. Onlar dün akşam bir otelde konakladı, yarın sabahtan itibaren antrenmanlara başlayacaklar." diye konuştu.

Akdeniz ekibi yarın çift antrenman yaparak sezon hazırlıklarını sürdürecek. Adanaspor, Ramazan Bayramı'nda 3 gün izin kullandıktan sonra çalışmalarına Bolu'da kampa girerek devam edecek.